✦ Najtańsza i Największa Księgarnia Medyczna ✦ Sprawdź Naszą Ofertę!" /> Przypadki kliniczne z chorob wewnetrznych. Seria Przypadki Kliniczne T. Küttler red. Elsevier Urban & Partner
img
img

Przypadki kliniczne z chorob wewnetrznych. Seria Przypadki Kliniczne

 • Dostępność: Brak
 • Wydawca: Elsevier Urban & Partner
 • Stara Cena: 62,00 złCena: 51,46 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 6.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł : Przypadki kliniczne z chorob wewnetrznych. Seria Przypadki Kliniczne

  Autor : T. Küttler

  Redaktor : red.

  Stron : 444

  ISBN : 978-83-89581-79-2

  Rok wydania : 2006

  Wydanie : I

  Oprawa : broszurowa

  Format : 165 x 235

  Zawarty w książce opis i szczegółowa analiza przypadków klinicznych, z którymi każdy lekarz ma szansę spotkać się w trakcie swojej praktyki lekarskiej, to dotychczas niespotykana forma przedstawienia wiadomości z interny, zachęcająca do zgłębiania wiedzy i ucząca myślenia klinicznego. Wszystkie zagadnienia dotyczące danego przypadku klinicznego zaprezentowane są w postaci pytań i odpowiedzi. Interesujący sposób przedstawienia materiału, odróżniający książkę od innych obecnych na rynku, a ponadto przystępna, przejrzysta forma tekstu, jak również tabele i wypisane na marginesach istotne informacje ułatwiają naukę, a także umożliwiają łatwe odnalezienie zagadnienia poszukiwanego przez czytelnika.
  Książka skierowana jest przede wszystkim do studentów medycyny oraz młodych lekarzy, jednak będzie przydatna również lekarzom ogólnym i rodzinnym.