✦ Najtańsza i Największa Księgarnia Medyczna ✦ Sprawdź Naszą Ofertę!" /> Przypadki kliniczne z chorob wewnetrznych. Seria Przypadki Kliniczne T. Küttler red. Elsevier Urban & Partner
img
img

Przypadki kliniczne z chorob wewnetrznych. Seria Przypadki Kliniczne

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: Edra Urban & Partner

Tytuł : Przypadki kliniczne z chorob wewnetrznych. Seria Przypadki Kliniczne

Autor : T. Küttler

Redaktor : red.

Stron : 444

ISBN : 978-83-89581-79-2

Rok wydania : 2006

Wydanie : I

Oprawa : broszurowa

Format : 165 x 235

Zawarty w książce opis i szczegółowa analiza przypadków klinicznych, z którymi każdy lekarz ma szansę spotkać się w trakcie swojej praktyki lekarskiej, to dotychczas niespotykana forma przedstawienia wiadomości z interny, zachęcająca do zgłębiania wiedzy i ucząca myślenia klinicznego. Wszystkie zagadnienia dotyczące danego przypadku klinicznego zaprezentowane są w postaci pytań i odpowiedzi. Interesujący sposób przedstawienia materiału, odróżniający książkę od innych obecnych na rynku, a ponadto przystępna, przejrzysta forma tekstu, jak również tabele i wypisane na marginesach istotne informacje ułatwiają naukę, a także umożliwiają łatwe odnalezienie zagadnienia poszukiwanego przez czytelnika.
Książka skierowana jest przede wszystkim do studentów medycyny oraz młodych lekarzy, jednak będzie przydatna również lekarzom ogólnym i rodzinnym.