Projektowanie elementów maszyn z wykorzystaniem programu Autodesk Inventor. - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Projektowanie elementów maszyn z wykorzystaniem programu Autodesk Inventor.

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN
 • Stara Cena: 59,00 złCena: 43,77 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 7.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Projektowanie elementów maszyn z wykorzystaniem programu Autodesk Inventor.

  Autor: Płuciennik Paweł

  Wydanie: 1

  Rok: 2017

  Format: 16.5x23.5cm

  Stron: 320

  ISBN: 9788301191238

  Niniejsza publikacja skierowana jest przede wszystkim do studentów uczelni technicznych przystępujących do projektowania i obliczeń reduktorów. Dzięki niej bez trudu opracują projekt przekładni zębatej na studiach inżynierskich oraz fragmentu układu napędowego na studiach drugiego stopnia. Zawarte w książce przykłady dotyczą projektowania i obliczeń rzeczywistych, najczęściej występujących w budowie maszyn, elementów przekładni.
  Książka jest kontynuacją serii publikacji Autora ułatwiających wykonanie obliczeń projektowych przy użyciu programu Autodesk Inventor. Jest swoistym przewodnikiem po funkcjach programu pomocnych przy projektowaniu skomplikowanych części maszyn i ich mechanizmów. Szczególną uwagę zwrócono na zasady obliczania reduktora jedno i dwustopniowego z przekładnią zębatą o zębach skośnych.
  Sprawdź, jak poprawnie przeprowadzić analizę wymiarową wałów reduktorów. Poznaj zasady doboru średnic końcowych czopów wałów. Zobacz, jak prawidłowo skonstruować korpus reduktora.