Projekt: Produktywność - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Projekt: Produktywność

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Galaktyka
 • Stara Cena: 39,90 złCena: 23,94 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 7.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: PROJEKT: PRODUKTYWNOŚĆ. PRZEJMIJ KONTROLĘ NAD SWOIM CZASEM, UWAGĄ I ENERGIĄ

  Autor: HRIS BAILEY

  Stron: 293

  Format: 165 x 240 mm

  Oprawa: miękka

  ISBN: 978-83-7579-628-5

  Data wydania: 10.01.2018r.

  hris Bailey poświęcił rok na poznanie zjawiska produktywności. Najpierw prześledził dostępne metody zwiększające produktywność i zapoznał się z wynikami setek badań, a potem sprawdził każdą technikę w praktyce. Jego zdaniem ludzie produktywni… pracują inteligentniej, a nie więcej i ciężej niż inni. Możesz to osiągnąć dzięki lepszemu wykorzystywaniu czasu, większej uważności i mądremu gospodarowaniu energią życiową. Projekt: produktywność pomoże ci rozwinąć te trzy istotne umiejętności, ponieważ na końcu każdego rozdziału Bailey proponuje praktyczne ćwiczenia. Ja już zaczęłam z nich korzystać, bo – jak twierdzi autor – „podstawą produktywności jest umiejętność dokonywania przeskoku między wiedzą a działaniem”. Polecam tę lekturę wszystkim, którzy nie tylko chcą być bardziej produktywni, ale pragną też rozwijać ogólną świadomość biznesową. Po co? Aby spokojnie żyć i pracować.
  Lilianna Kupaj
  bizneswoman, Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet,
  autorka, trener, coach


  Są osoby, które poświęcają rok na podróż dookoła świata, napisanie książki czy założenie firmy. Natomiast Chris Bailey postanowił przez 12 miesięcy na własnej skórze przetestować, co sprzyja produktywności, a co jej szkodzi. Na pozór wydać się to może bez sensu – produktywność dla samej produktywności. Jednak gdy pozwolisz się porwać opowieści Chrisa i podejmiesz proponowane w niej wyzwania, zauważysz, że jego koncepcja produktywności (osiągać więcej, pracując mniej, ale mądrzej) to nader praktyczny i zupełnie nietrudny sposób na sensowne, spełnione życie.
  dr Ewa Mukoid
  coach i dyrektor Instytutu Komunikacji i Rozwoju Mukoid


  Czy książka o produktywności może być fascynująca? Potraktowałam tę lekturę jak przygodę z odkrywaniem lepszej wersji siebie. Znajdziesz tu wiedzę o działaniu mózgu, o medytacji bez filozofii, zdrowym stylu życia bez koncentracji na byciu fit, o 35-godzinnym tygodniu pracy oraz proste techniki zarządzania sobą w czasie. Jednym zdaniem – spersonalizowany plan
  na produktywność. Z całym przekonaniem polecam książkę każdemu, kto chce mieć więcej satysfakcji ze swojej drogi zawodowej, nauczyć się gospodarowania swoją energią i uwagą oraz zyskać wolny czas na inne istotne sprawy w życiu.
  Katarzyna Elżbieta Mikrut
  twórca Strefy Uwalniania, coach,
  trener, uwolnij.com  Czas to dzisiaj najcenniejsza waluta. Każdy chce go mieć więcej, jednocześnie ciągle goniąc za nowymi marzeniami lub zadaniami. Jak zatem wykorzystać 24 godziny, aby być i wypoczętym, i spełnionym? Odpowiedzią jest opisany w książce trening produktywności, czyli gospodarowanie czasem, energią i uwagą. Jeśli chcesz zadbać o jakość swojego życia i jesteś otwarty na zmiany, tę książkę napisano dla ciebie. Umiejętność pożytkowania własnego czasu to droga do wolności. Pozwól sobie na dobre życie i wejdź na tę drogę już dzisiaj.
  Anna Węgrzyn
  przedsiębiorca, autorka magazynu internetowego zmianywzyciu.pl oraz projektu rozwojowego dla firm biznesoweewolucje.com


  Chris Bailey odrzucił lukratywne oferty pracy, aby móc zrealizować marzenie życia: przeznaczyć rok na szeroko zakrojony eksperyment mający na celu zbadanie kwestii produktywności. Po ukończeniu studiów biznesowych założył blog, na którym odnotowywał własne doświadczenia z produktywnością, dzielił się wnioskami z badań oraz publikował wywiady z najwybitniejszymi światowymi ekspertami: od Charlesa Duhigga do Davida Allena. Bailey sprawdził, jak na jakość i ilość wykonywanej pracy wpływa między innymi ograniczenie do minimum (lub wręcz do zera) ilości snu przez kilka kolejnych tygodni, wyeliminowanie z diety kofeiny i cukru, życie w zupełnym odosobnieniu przez 10 dni, korzystanie ze smartfona zaledwie godzinę dziennie przez kwartał, zwiększenie masy mięśniowej o 4,5 kilograma, wydłużenie tygodnia pracy do 90 godzin czy rozpoczynanie dnia przed świtem. Ta pouczająca i niezwykle zajmująca książka jest bogatym zbiorem rad oraz skutecznych metod (także tych sprzecznych z intuicją), które pomogą ci osiągnąć więcej.

  Chris Bailey - absolwent Uniwersytetu Carleton w Ottawie, autor bloga (A Year of Productivity). Do tej pory napisał setki artykułów na ten temat i zyskał rozgłos w takich mediach, jak „New York Times”, „Huffington Post”, magazyn „New York”, TED, magazyn „Fast Company” czy blog Lifehacker.