Programy rodzinne twoich chorób - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Programy rodzinne twoich chorób

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Virgo
 • Cena: 28,90 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 9.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Programy rodzinne twoich chorób

  Autor: Athias Gerard

  Stron: 210

  Oprawa: miękka

  Rok: 2013

  ISBN: 9788362842070

  CHOROBA TO NAJLEPSZE CO NAS MOGŁO SPOTKAĆ!??
  Taki szokujący wniosek można SPOKOJNIE przyjąć po lekturze tej książki. Autor, francuski lekarz na podstawie własnych doświadczeń przedstawia konsekwentnie jak dochodził do zrozumienia biologicznej roli jaką mózg ludzki spełnia w utrzymaniu tego, co nazywamy zdrowiem i jak powstają biologiczne reakcje organizmu na psychiczne, psychologiczne, środowiskowe i rodowodowe konflikty.
  Każda choroba, w tym RAK, to FAZA ZDROWIENIA w procesie biologicznego rozwiązywania takich konfliktów przez mózg człowieka, aby się zakończyła - najlepiej w tym mózgowi nie przeszkadzać...

  To może być CIOS W PRZEMYSŁ FARMACEUTYCZNY!
  Skoro nie należy mózgowi przeszkadzać w realizacji sensownego programu biologicznego, to czy potrzebna jest choremu interwencja lekarza i podanie środków farmakologicznych? A może wystarczy dotrzeć do początków kiedy powstał w mózgu odpowiedni program biologicznego zachowania w odpowiedzi na silny stres, wyobrazić sobie tę początkową sytuację i świadomie ją przeżyć, obniżając poziom stresu a następnie ",przekonać", mózg, że wcześniejszy program, obejmujący to co nazywamy chorobą nie musi już być wykonywany?
  Proponowana przez G.Athiasa metoda przywracania zdrowia nie jest zwykłą psychoanalizą,
  to zupełnie NOWE PODSTAWY podejścia do chorób opierającego się na przesłankach biologicznych...


  AUTOR:
  Gerard Athias – urodzony w 1957r w Tulonie jako astmatyk z egzemą, już od 5 roku życia chciał być lekarzem. Ukończywszy studia medyczne, przez 10 lat praktykował we własnym gabinecie stosując – jak nauczono go na studiach - alopatię. Czuł się jednak wyjątkowo daleko od Hipokratesa i jego całościowej wizji człowieka. Początkowo stosując medycynę chińską zaczął zbliżać się do emocji swoich pacjentów. Najgłębszej zmiany w swojej praktyce dokonał po zapoznaniu się z Totalną Biologią. Uznając, że każdy pacjent i jego przypadek jest inny, zrezygnował z członkostwa w Izbie Lekarskiej, aby nie być zobowiązany do posługiwania się wobec swoich pacjentów zunifikowanymi bezosobowymi procedurami. Wyleczył się z własnych chorób i pomógł tysiącom pacjentów.