Programowanie mobilnych stron internetowych - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Programowanie mobilnych stron internetowych

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: Helion

Tytuł: Programowanie mobilnych stron internetowych

Autor: Pearce James

Rok: 2012

Format: 16.5x24.5cm

Stron: 536

ISBN: 9788324636105

Wykorzystaj niezwykłe możliwości platform WordPress, Joomla! oraz Drupal i twórz zachwycające witryny dla urządzeń mobilnych!
Świat oszalał na punkcie smartfonów, które wreszcie umożliwiły wygodne, szybkie przeglądanie Internetu i sprawiły, że korzystanie z zasobów sieci w telefonie stało się tak samo naturalną czynnością, jak wykonywanie połączeń. To oczywiście zrodziło potrzebę tworzenia lżejszych, lecz tak samo funkcjonalnych oraz atrakcyjnych wizualnie odpowiedników różnych serwisów, e-sklepów i aplikacji, zapewniających komfortowe korzystanie z ich stron na wszelkich urządzeniach mobilnych.

Oto książka, w której znajdziesz szczegółowe omówienie technologii Internetu mobilnego - technik i narzędzi, które można wykorzystać do udostępnienia na urządzeniach przenośnych rozmaitych materiałów sieciowych. Przedstawiono tu standardowe wzorce rozwijania interfejsów użytkownika, a także ułatwiające pracę szablony i platformy. Autor koncentruje się na trzech najważniejszych CMS-ach (WordPress, Joomla! oraz Drupal) i wyjaśnia, jak projektować, budować oraz publikować za ich pomocą użyteczne witryny, które zachwycą użytkowników mobilnego Internetu!