Programista samouk Profesjonalny przewodnik do samodzielnej nauki kodowania - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Programista samouk Profesjonalny przewodnik do samodzielnej nauki kodowania

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Helion
 • Stara Cena: 39,90 złCena: 26,44 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 7.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Programista samouk Profesjonalny przewodnik do samodzielnej nauki kodowania

  Autor: Cory Althoff

  Rok: 2018

  Format: 17.0x23.0cm

  Stron: 256

  ISBN: 9788328339507

  Nie wystarczy znajomość jednego języka programowania, aby zostać programistą. W rzeczywistości trzeba opanować dość szeroki zakres pojęć i paradygmatów, a także zrozumieć zagadnienia związane z algorytmami. Trzeba być na bieżąco z nowymi technologiami i narzędziami. Należy również poznać i zacząć stosować dobre praktyki programistyczne i przyswoić sobie zasady pracy w zespole. Przede wszystkim jednak priorytetem jest sama praktyka, ponieważ wielu programistów wciąż ma problem z pisaniem poprawnego kodu.

  Jeśli chcesz być profesjonalistą i postanowiłeś nauczyć się wszystkiego, co jest do tego potrzebne, to wziąłeś do ręki właściwą książkę. Zawiera ona znacznie więcej informacji niż proste wprowadzenie do konkretnego języka programowania. Opisano tu najpotrzebniejsze technologie, elementy kodu i zasady ich stosowania, sporo miejsca poświęcono obiektowości. Czytając ją, zapoznasz się również z najważniejszymi narzędziami programistycznymi i nauczysz się dobrych praktyk programistycznych. To wszystko czyni z tej książki świetną mapę umiejętności, dzięki którym szybko i sprawnie staniesz się prawdziwym profesjonalistą!

  W tej książce znajdziesz między innymi:
  wprowadzenie do programowania,
  struktury danych i algorytmy,
  pakiety i kontrola wersji,
  testowanie i bezpieczeństwo tworzonych aplikacji,
  zasady pracy zespołu programistów.
  Cory Althoff jest programistą samoukiem i autorem książek. Pracował dla eBaya i kilku innych firm w Dolinie Krzemowej. Biegle posługuje się Pythonem, Javą, JavaScriptem i kilkoma innymi językami programowania. Jeśli chcesz nauczyć się programowania, to zacznij od razu!