Praktyka jogi dla kobiet - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Praktyka jogi dla kobiet

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Galaktyka
 • Stara Cena: 69,90 złCena: 41,94 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 6.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Praktyka jogi dla kobiet

  Autor: LOIS STEINBERG

  Stron: 368

  Oprawa: miękka

  Rok: 2011

  ISBN: 978-83-7579-196-9

  Moje błogosławieństwo i najlepsze życzenia

  Z prawdziwą przyjemnością przeczytałem książkę dr Lois Steinberg Praktyka jogi dla kobiet.

  Autorka w swojej pracy nie ogranicza się do teorii czy akademickich rozważań, dzieląc się z czytelnikami praktyczną wiedzą opartą na doświadczeniu oraz zrozumieniu zarówno fizycznych, jak i psychicznych stanów, które towarzyszą kobiecie w trakcie cyklu miesięcznego.

  Lois Steinberg drobiazgowo, krok po kroku, zaprezentowała, w jaki sposób zestawiać asany, aby pozwalały kobietom praktykującym jogę przezwyciężać indywidualne zaburzenia cyklu i związane z tym dolegliwości, które mogą odczuwać przed menstruacją, w czasie jej trwania i po zakończeniu, niezależnie od tego, w jakim są wieku.

  Jestem przekonany, że przygotowując niniejszą publikację, autorka oddała ogromną przysługę wszystkim kobietom, które pragną zachować dobrą kondycję zdrowie i równowagę psychiczną. Gorąco wspieram jej dalsze działania w tym kierunku.
  B.K.S. Iyengar

  Niejednokrotnie mata do jogi bywa surową, bezludną wyspą, na której mierzę się ze swoimi słabościami i stawiam sobie trudne wyzwania. Kiedy jednak moje życie zaczyna być wyzwaniem, właśnie na macie znajduję ukojenie i staje się ona moją tratwą ratunkową. 
  W nieustannie zmieniającym się świecie i pełnym wyzwań życiu kobiety ważne jest, by mieć dla siebie czas i sposób na powrót do „domu”. Joga jest taką ścieżką. To piękne, że powstała ta książka – praktyczny podręcznik asan dla kobiet.
  Polecam.
  Natalia Przybysz (Natu)
  wokalistka, kobieta, mama