✦ Najtańsza i Największa Księgarnia Medyczna ✦ Sprawdź Naszą Ofertę!" /> Postępowanie w nagłych przypadkach okulistycznych u zwierząt D.L. Williams, K. Barrie, T.F. Evans red. Elsevier Urban & Partner
img
img

Postępowanie w nagłych przypadkach okulistycznych u zwierząt

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: Edra Urban & Partner


Tytuł : Postępowanie w nagłych przypadkach okulistycznych u zwierząt
Autor : D.L. Williams, K. Barrie, T.F. Evans
Stron : 120
ISBN : 978-83-7609-045-0
Rok wydania : 2008
Wydanie : I
Oprawa : twarda
Format : 200 x 256

   Na polskim rynku księgarskim jest to pierwsza publikacja traktująca o pomocy doraźnej w stanach nagłego zagrożenia utraty widzenia u zwierząt. Udzielenie pomocy w nagłym przypadku okulistycznym wymaga od lekarza weterynarii specjalistycznej wiedzy i optymalnego postępowania zachowawczego lub operacyjnego. Mimo że w wielu przypadkach niezbędne są konsultacja okulistyczna i leczenie specjalistyczne, lekarz pierwszego kontaktu musi dysponować dobrą znajomością nagłych stanów okulistycznych, aby odpowiednio selekcjonować chorych i podejmować trafne decyzje dotyczące dalszego postępowania i leczenia.
   Wiedza zawarta w książce przeznaczona jest nie tylko dla studentów, ale także dla lekarzy weterynarii zajmujących się leczeniem ogólnym małych i dużych zwierząt. Podręcznik będzie również przydatny dla lekarzy rozpoczynających studia specjalizacyjne w zakresie chirurgii weterynaryjnej oraz chorób zwierząt małych i dużych.


Spis treści :
...