Portugalia (wydanie II, uaktualnione) - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Portugalia (wydanie II, uaktualnione)

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: G+J RBA

Tytuł: Portugalia (wydanie II, uaktualnione)

Autor: Fiona Dunlop

Rok: 2014

Format: 13.3x21.4cm

Stron: 272

ISBN: 9788375964684

Ruszaj w świat z National Geographic!

Każdego dnia eksperci National Geographic przemierzają świat, zgłębiając kulturę i dzieje odwiedzanych krajów oraz przypatrując się ich mieszkańcom. Zdobytą wiedzę przekazują na łamach przewodników National Geographic, obejmujących:

MARSZRUTY, oparte na bogactwie portugalskich doświadczeń, które pomogą zaplanować pobyt adekwatnie do posiadanego czasu i zainteresowań.

NIEZWYKŁE DOŚWIADCZENIA, od nauki gry na gitarze portugalskiej po malowanie azulejos czy zmierzenie się z pozyskiwaniem kory z dębu korkowego.

RADY BYWALCÓW, od fotografików, podróżników i dziennikarzy National Geographic po rodzimych znawców rozmaitych zagadnień, dotyczące ulubionych miejsc, zasad postępowania i wielu innych kwestii.

TRASY WYCIECZEK PIESZYCH I SAMOCHODOWYCH, opatrzone klarownymi mapami i planami, m.in. przechadzek po lizbońskiej Alfamie, kwartałach Ribeiry w Porto, objazdu warownych wiosek w Serra da Marofa czy wypadu na Cabo de Sao Vicente.

PROPOZYCJE MNIEJ RUTYNOWYCH SZLAKÓW, w tym po Maderze, Parku Narodowym Peneda-Geres, dziewiczym wybrzeżu Alentejo czy rzymskiej Conímbridze.

LISTĘ TEGO, CZEGO POMINĄĆ NIE WOLNO, w każdym omówionym w przewodniku regionie, a także przy trasie każdej wycieczki.

WSPANIAŁE ZDJĘCIA, GRAFIKI, PLANY I MAPY, które ułatwiają podjęcie decyzji, poruszanie się i gruntowne poznanie każdego miejsca.