Poradnik montera elektryka Tom 3 - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Poradnik montera elektryka Tom 3

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN
 • Stara Cena: 120,00 złCena: 95,72 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 6.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Poradnik montera elektryka Tom 3

  Wydanie: 1

  Rok: 2017

  Format: 14.5x20.5cm

  Stron: 650

  ISBN: 9788301187651

  Poprzednie cztery wydania Poradnika montera elektryka cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród elektryków z praktyką, a także wśród przygotowujących się do zawodu studentów kierunków elektroenergetycznych i uczniów szkół o takim profilu.
  Prezentujemy całkowicie nowy, wcześniej niepublikowany tom 3. Poradnika montera elektryka, mając nadzieję, że stanie się on nieocenionym źródłem pomocy w pracy montera elektryka. Ufamy, że liczne wskazówki i praktyczne opisy zawarte w Poradniku pomogą zarówno w pracy, jak również w przygotowywaniu się do egzaminów z przedmiotów związanych z elektrotechniką.
  Tom trzeci Poradnika montera elektryka składa się z czterech rozdziałów obejmujących następujące zagadnienia:
  1) elektroenergetyczne linie dystrybucyjne (linie napowietrzne, linie kablowe, przyłącza),
  2) instalacje elektryczne dla monterów (przewody elektryczne, dobór zabezpieczeń, montaż instalacji elektrycznej, instalacje uziemiające, inteligentne instalacje itd.),
  3) instalacje elektryczne w strefach o zwiększonym zagrożeniu pożarem (zabezpieczenia oprzewodowania, bezpieczniki niskiego napięcia, wyłączniki przeciwpożarowe itd.),
  4) instalacje elektryczne w strefach zagrożonych wybuchem (urządzenia elektryczne w wykonaniu przeciwwybuchowym, eksploatacja urządzeń w strefach zagrożonych wybuchem).
  Poradnik ten skierowany jest przede wszystkim do monterów i techników elektryków, zajmujących się montażem, eksploatacją oraz konserwacją urządzeń i instalacji elektroenergetycznych. Może być również pomocny w nauce studentom kierunków związanych z elektryką i uczniom szkół o profilu elektrycznym i elektroenergetycznym.