✦ Najtańsza i Największa Księgarnia Medyczna ✦ Sprawdź Naszą Ofertę!" /> Podstawy żywienia klinicznego Edycja Czwarta - Książki medyczne - internetowa księgarnia medyczna online
img
img

Podstawy żywienia klinicznego Edycja Czwarta

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: Scientifica

Tytuł: Podstawy Żywienia Klinicznego" Edycja Czwarta - przekład książki "Basics in Clinical Nutrition" Fourth Edition

Rok: 2013

ISBN: 9788393652716

Stron: 778

Oprawa: Miękka

Wydanie: II polskie

Z olbrzymią radością informujemy Państwa, iż przyjmujemy już zapisy na czwarte wydanie podręcznika zatytułowanego ‘Podstawy Żywienia Klinicznego’, a popularnie nazywanego ‘niebieską książką [blue book]’. Książka ta stanowi jeden z elementów edukacyjnych Europejskiego Towarzystwa Żywienia Klinicznego i Metabolizmu (ESPEN), uzupełniających inne aktywności naukowe, takich jak Kurs Podstawowy z zakresu żywienia klinicznego oraz kursy LLL (Life-Long Learning Programme).

Niniejsza książką zwiększyła nie tylko ilość stron, ale i swoją jakość. Studenci medycyny, dietetycy, pielęgniarki i pielęgniarze oraz lekarze znajdą w niej odpowiedzi na codzienne pytania . Z tego powodu powinna ona znaleźć swoje miejsce w dyżurkach lekarskich oraz biurkach lekarzy-praktyków, szukających odpowiedzi na tematy z zakresu żywienia. Zupełnie nie zaskakuje fakt przetłumaczenia wcześniejszego wydania podręcznika na tak wiele języków i to, że stanowi najlepszy nośnik informacji ESPENu dla całego świata, od Chin do Ameryki Południowej.