Podstawy pielęgniarstwa Tom 1 Wydanie 2017 - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Podstawy pielęgniarstwa Tom 1 Wydanie 2017

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: PZWL
 • Stara Cena: 149,00 złCena: 108,99 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 6.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Podstawy pielęgniarstwa Tom 1 Założenia koncepcyjno-empiryczne opieki pielęgniarskiej

  ISBN: 978-83-200-5370-8

  Autor: Zarzycka Danuta, Ślusarska Barbara

  Oprawa: Miękka ze skrzydełkami

  Format: 16.5x23.5cm

  Stron: 868

  Rok: 2017

  Nowoczesna publikacja niezbędna na każdym etapie kształcenia pielęgniarek. Pozwoli na kształtowanie zawodowych kompetencji poznawczych, interpersonalnych i etyczno-moralnych pielęgniarek, aby mogły profesjonalnie i odpowiedzialnie reagować na codzienne problemy pacjentów.

  W tomie I omówiono m.in. teorie pielęgniarstwa, podstawowe koncepcje pielęgniarstwa, podstawy koncepcyjne praktyki pielęgniarskiej, podstawowe role w opiece pielęgniarskiej, zakres i charakter opieki pielęgniarskiej w wybranych stanach pacjenta, planowanie opieki pielęgniarskiej opartej na dowodach naukowych w wybranych diagnozach pielęgniarskich.

  Wytyczne opieki pielęgniarskiej przedstawiono, krok po kroku, odnosząc do opisu sytuacji zdrowotnej pacjenta oraz porządkując treści w tabelach, co pokazuje jak zastosować koncepcje do praktyki pielęgniarskiej.

  Książka przygotowana została przez zespół Autorów wywodzących się z różnych środowisk akademickich pod redakcją naukową dr hab. n. zdr. Barbary Ślusarskiej i dr n. zdr. Danuty Zarzyckiej.