Podróże poza ciałem - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Podróże poza ciałem

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Galaktyka
 • Stara Cena: 39,90 złCena: 23,94 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 6.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Podróże poza ciałem

  Autor: ROBERT A. MONROE

  Stron: 238

  Oprawa: miękka

  Rok: 2013

  ISBN: 978-83-7579-267-6

  Książka o najbardziej ekscytujących przeżyciach, jakie zdarzyły się człowiekowi


  Robert A. Monroe – spokojny biznesmen z Wirginii – zaczął doświadczać tajemniczych stanów, które całkowicie zmieniły jego życie. Gdy po raz pierwszy zobaczył swoje ciało leżące w łóżku, myślał, że postradał zmysły. Ponieważ dziwne stany powtarzały się, postanowił poszukać naukowców, którzy wyjaśniliby, co się z nim dzieje.

  Podczas odmiennych stanów świadomości opuszczał swoje ciało fizyczne i wędrował przez świat astralny. Tam spotykał byty, których istnienie prawie każdy nas podejrzewa. Tam też dowiedział się, co się dzieje, gdy człowiek umiera i jak wygląda życie po śmierci.

  Najsłynniejsza książka nurtu literatury parapsychologicznej  Kim jestem? Jaki jest cel i sens życia na Ziemi? Jak mogę wykorzystać możliwości swojego umysłu? To nieustannie pytania ludzi poszukujących odpowiedzi na temat swojej kosmicznej tożsamości. Relacje uczestników naszych warsztatów potwierdzają, jak bardzo im w tym pomogła lektura książek Roberta A. Monroe. Po niej zmienisz swoje nastawienie do otaczającej Cię rzeczywistości. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy podążają ścieżką rozwoju osobistego lub zamierzają na nią wkroczyć. Fascynująca lektura!
  Profesjonalni Członkowie The Monroe Institute
  Grażyna Byczukowa i Paweł Byczuk
  Centrum Informacji Hemi-Sync w Polsce