Podręcznik radiologii - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Podręcznik radiologii

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Edra Urban & Partner
 • Stara Cena: 109,00 złCena: 94,83 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 6.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Podręcznik radiologii

  Autor: W. Herring

  Wydanie:  I polskie, red. M. Sąsiadek

  Stron: 328 

  Rok: 2014

  format: 215 x 275

  Oprawa: broszurowa

  ISBN: 9788376097466

  Zanim będziesz mógł zacząć wykorzystywać diagnostykę obrazową jako narzędzie w rozpoznawaniu choroby, na którą cierpi Twój pacjent, musisz wcześniej posiąść zdolność odróżniania obrazu prawidłowego od nieprawidłowego. To wcale nie jest takie proste, jak może się wydawać i wymaga często wielkiego doświadczenia, do którego zdobycia radiolodzy poświęcają całe swoje życie zawodowe.

  Przeczytanie tej książki nie sprawi, że staniesz się radiologiem, lecz może sprawić, że będziesz potrafił lepiej rozpoznawać nieprawidłowości i interpretować obrazy radiologiczne. Dzięki temu, być może, zdobędziesz większą pewność siebie w pracy z pacjentami.

  Podręcznik został skonstruowany w taki sposób, że podczas lektury poszczególnych rozdziałów nauczysz się, jak rozpoznać prawidłowe objawy. Będziesz umiał odróżnić fałd skórny od odmy opłucnowej, dowiesz się także, jak stwierdzić, czy to zamazane, białawe „coś” u podstawy płuca to objaw zapalenia płuc, czy też pacjent po prostu nie zaczerpnął odpowiednio głęboko powietrza.

  Naucz się podstaw i nabierz pewności w interpretowaniu wyników badań obrazowych!