Pływanie niemowląt - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Pływanie niemowląt

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Wydawnictwo WSEiT
 • Stara Cena: 35,00 złCena: 31,50 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 9.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Pływanie niemowląt

  Autor:  Krzysztof Pietrusik

  Stron: 76

  Rok: 2012 

  ISBN: 978-83-934424-0-9

  Autor książki –dr Krzysztof Pietrusik  jest nauczycielem akademickim zatrudnionym w Zakładzie Pływania i Ratownictwa Wodnego Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu. To autor kilkudziesięciu publikacji oraz uczestnik szeregu konferencji metodycznych i naukowych w zakresie kultury fizycznej, a także autor programów i wykładowca na kursach instruktorsko-trenerskich. Jest metodykiem i autorem programów nauczania pływania, prezenterem wszelkich form aktywności fizycznej w środowisku wodnym dla dzieci i młodzieży oraz osób w wieku dorosłym.

   

  Książka „Pływanie niemowląt” ma 76 str., zawiera ponad 50 kolorowych zdjęć, wydana jest  w okładce z zakładkami i na wysokiej jakości papierze.

  Przede wszystkim książka ta jest jedyna w swoim rodzaju, ponieważ na rynku nie ma drugiej takiej pozycji. Książka „Pływanie niemowląt” jest niezwykle wartościową publikacją naukowo -dydaktyczną. Zawiera elementy zarówno opracowania naukowego, jak i doskonale przygotowanego podręcznika dydaktycznego. Zwartość publikacji i jej konkretność powodują, że w mojej opinii łatwo będzie znaleźć jej odbiorców w gronie osób bezpośrednio zainteresowanych pływaniem niemowląt, jak również przekonać osoby, które jeszcze z tym zagadnieniem do czynienia nie miały, do uczestnictwa w owym niezwykle wartościowym i cennym zjawisku społecznym, które staje się swoistym znakiem naszych czasów.