Pelina. Wróżka Czyściuszka - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Pelina. Wróżka Czyściuszka

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: CZELEJ
 • Stara Cena: 7,00 złCena: 5,88 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 6.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Pelina. Wróżka Czyściuszka

  Autor: Aga Kękuś

  Ilustracje: Daria Lebida

  ISBN: 978-83-7563-131-9

  Stron: 12

  Seria: Zębowe bajeczki do poduszeczki

   

  "Czyszczenie zębów rano, wieczorem i po posiłkach jest niezmiernie ważną czynnością każdego człowieka. Dorośli są tego świadomi, a dzieci muszą nauczyć się i nabrać wprawy w myciu zębów, aby nawyk ten pozostał im do końca życia."

  Dentysta, borowanie, próchnica, gabinet stomatologiczny... już same te słowa odstraszają najmłodszych (i nie tylko...) od pójścia do stomatologa. Książeczki z serii Zębowe bajeczki do poduszeczki to ciekawe, krótkie opowiadania z codziennego życia każdego malucha. W tych zwyczajnych trudach najmłodszym towarzyszą magiczne postacie - wróżki. Pojawiają się zawsze wtedy, kiedy mali bohaterowie potrzebują pomocy i pocieszenia w "zębowych" problemach.

   

   

  Kolorowe obrazki, ciekawe dialogi i dołączone na końcu każdej książki kolorowanki, angażują wyobraźnie dzieci, a przede wszystkim uczą jak dbać o zęby od najmłodszych lat.

   

  Zębowe bajeczki to również niezbędna pomoc dla rodziców. Na początku każdej z nich znajdują się porady dla rodziców - co dzieci powinny jeść aby mieć zdrowe zęby, jak przygotować małego pacjenta do wizyty u dentysty itp.

   

  Książeczki to również niezbędne uzupełnienie "kącika malucha" w każdym gabinecie stomatologicznym.