✦ Najtańsza i Największa Księgarnia Medyczna ✦ Sprawdź Naszą Ofertę!" /> Pediatria weterynaryjna. Psy i koty od urodzenia do sześciu miesięcy J.D. Hoskins red. Elsevier Urban & Partner
img
img

Pediatria weterynaryjna. Psy i koty od urodzenia do sześciu miesięcy

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: Edra Urban & Partner


Tytuł : Pediatria weterynaryjna. Psy i koty od urodzenia do sześciu miesięcy
Autor : J.D. Hoskins
Stron : 600
ISBN : 978-83-60290-00-2
Rok wydania : 2007
Wydanie : I
Oprawa : twarda
Format : 190 x 280

Pediatria jest trudną dziedziną medycyny weterynaryjnej nie tylko ze względów merytorycznych, ale także emocjonalnych i nierzadko technicznych. Niejednokrotnie wielkość zwierzęcia uniemożliwia wykonanie określonych zabiegów, a młody, niedojrzały pod wieloma względami organizm potrafi w sposób nieprzewidywalny zareagować na typowe, sprawdzone u zwierząt dorosłych sposoby posępowania.
Polskie wydanie Pediatrii weterynaryjnej, jedynej na świecie pozycji z tej dziedziny, ujmuje w sposób całościowy zagadnienia chorób psów i kotów od urodzenia do 6 miesiąca żcia. Informacje o chorobach tych zwierząt, porozrzucane w wielu podręcznikach, tutaj zostały zebrane w jednym miejscu, a co jest dodatkowo ważne, wzbogacone są własnymi doświadczeniami autora.
Pediatria weterynaryjna to pozycja obowiązkowa w literaturze fachowej dla lekarzy weterynarii i studentów wydziałów medycyny weterynaryjnej.