Otolaryngologia - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Otolaryngologia

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Edra Urban & Partner
 • Cena: 164,13 zł
 • Ilość:
  imgDARMOWA DOSTAWA
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Otolaryngologia

  Autor: G. Grevers, Iro H.

  Wydanie: 1

  Format: 21.0 x 27.0 cm

  Stron: 440

  Oprawa: miękka

  Rok: 2019

  ISBN: 9788366310179

  Zespół redakcyjny polskiego wydania monografii pt. Basic Otorhinolaryngology: A Step-by-Step Learning Guide, której autorami są trzej uznani w środowisku światowym specjaliści, przekazuje kolejną, cenną pozycję do biblioteki i lektury w naszej specjalności.
  W niniejszym podręczniku w sposób nowoczesny, chociaż czasem odmienny od tradycyjnego podejścia, zostały przedstawione główne problemy z zakresu otorynolaryngologii.
  Ta pozycja wkomponowuje się w nowe trendy myśli, nie tylko europejskiej. W różnych, bardzo szczegółowych niekiedy kwestiach nasze tradycyjne podejście do procesu diagnostyki, a szczególnie terapii może być nieco odmienne. Tym bardziej polecam, zwłaszcza specjalizującym się w otorynolaryngologii lub lekarzom ogólnym zapoznanie się z filozofią lekarskiego myślenia i sposobem podejmowania decyzji zaprezentowanymi na łamach tej monografii przez doświadczonych klinicystów. Zwarty tekst zmusza do konkretnego myślenia i działania. W tym podręczniku zostały pokazane współczesne kierunki rozwoju tej specjalności na bazie treści płynących z nauk podstawowych i specjalności pokrewnych.
  Prof. Henryk Skarżyński