Ostre stany zagrożenia życia w chorobach wewnętrznych - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Ostre stany zagrożenia życia w chorobach wewnętrznych

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: PZWL

Tytuł: Ostre stany zagrożenia życia w chorobach wewnętrznych

Rok: 2016

Format: 17.0x24.5cm

Stron: 594

ISBN: 9788320051261

Książka jest kontynuacją znanego i cenionego przez studentów i lekarzy podręcznika. Od ostatniego wydania tytułu nastąpił znaczny rozwoj systemu ratownictwa medycznego oraz medycyny ratunkowej w Polsce i na świecie.
Podręcznik został przygotowany i uaktualniony przez cenionych specjalistów.
Nieodzowna i ważna lektura dla studentów, lekarzy pogotowia ratunkowego, pracujących na szpitalnych oddziałach ratunkowych i centrach urazowych oraz specjalizujących się w medycynie ratunkowej, anestezjologii, intensywnej terapii, chorobach wewnętrznych i medycynie rodzinnej.
Książka jest bazą wiedzy z ostrych stanów zagrożenia życia w chorobach wewnętrznych, przydatną w przygotowaniu lekarzy do Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego zarówno testowego, jak i ustnego.

Kontynuacja znanego podręcznika, z którego skorzystało już kilka pokoleń studentów medycyny i lekarzy. Publikacja, przygotowana przez cenione autorytety i specjalistów-praktyków, zawiera nowe wytyczne, zagadnienia, algorytmy i wskazówki z zakresu postępowania przedszpitalnego i szpitalnego, którego znajomość może zadecydować o życiu chorego. Nieodzowna i ważna lektura dla:

studentów
lekarzy pogotowia ratunkowego, pracujących w SOR-ach i centrach urazowych
lekarzy specjalizujących się w medycynie ratunkowej