Ortopedia Duttona Tom 1 Anatomia Biomechanika Kinezjologia - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Ortopedia Duttona Tom 1 Anatomia Biomechanika Kinezjologia

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: PZWL
 • Cena: 97,09 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 9.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Ortopedia Duttona Tom 1 Anatomia Biomechanika Kinezjologia

  Autor: Mark Dutton 

  Rok : 2014 

  Tłumaczenie z języka: ang. 

  Stron: 284 

  ISBN: 9788320047653 

  Wydanie: 1 

  Oprawa: miękka 

  Format: B5

  W komplecie taniej !

  Książka stanowi znakomite źródło wiedzy na temat szeroko pojętej ortopedii. Zarówno studenci fizjoterapii, jak i lekarze z zakresu rehabilitacji szybko i sprawnie znajdą w nim poszukiwane przez siebie informacje dotyczące przeprowadzania badania, formułowania oceny oraz wyboru sposobu postępowania w przypadku pacjentów z problemami ortopedycznymi.
  Podręcznik został napisany w taki sposób, aby zainteresowany Czytelnik odnalazł w nim „krok po kroku” wszystkie wskazówki niezbędne do postawienia diagnozy, ustalenia rokowania oraz zaplanowania właściwej, w danym przypadku, strategii postępowania terapeutycznego i zabiegów terapeutycznych.
  W 4 tomach znalazły się niezbędne informacje aby leczyć chorego i pomóc mu powrócić do normalnego życia. Najistotniejsze wiadomości podano w formie wyróżnionych graficznie wskazówek klinicznych. Istotne dane przedstawiono za pomocą praktycznych tabel i ilustracji.
  Przedstawiono najczęstsze rozpoznania w oparciu o subiektywne i obiektywne ustalenia, badania kontrolne, informacje na temat diagnostyki różnicowej, zalecanych sposobów leczenia oraz rokowania.
  Pod koniec każdego rozdziału poświęconego określonej części ciała zawarto serię ćwiczeń terapeutycznych opartych na tolerancji pacjentów na określone ruchy lub czynności.
  Tom 2. Obręcz barkowa. Łokieć. Przedramię. Nadgarstek i ręka
  Tom 3. Staw biodrowy. Staw kolanowy. Stopa. Stawy stopy
  Tom 4. Kręgosłup. Żebra. Obręcz biodrowa