✦ Najtańsza i Największa Księgarnia Medyczna ✦ Sprawdź Naszą Ofertę!" /> Opieka paliatywna. Seria Oxford Handbooks J.N. Back, A.M. Hoy, C.F. Lucas, M.S. Watson red. Elsevier Urban & Partner
img
img

Opieka paliatywna. Seria Oxford Handbooks

 • Dostępność: Brak
 • Wydawca: Elsevier Urban & Partner
 • Stara Cena: 154,00 złCena: 127,82 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 6.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł : Opieka paliatywna. Seria Oxford Handbooks

  Autor : J.N. Back, A.M. Hoy, C.F. Lucas, M.S. Watson

  Redaktor : red.

  Stron : 820

  ISBN : 978-83-89581-54-9

  Rok wydania : 2007

  Wydanie : I

  Oprawa : twarda

  Format : 115 x 200

  Opieka paliatywna jest nową pozycją z serii kompendiów wiedzy medycznej wydawanych w Oksfordzie i cieszących się dużą popularnością. Opiera się na "biblii" medycyny paliatywnej, którą jest Oxford Textbook of Paliative Medicine, źródłowe dzieło stworzone przez międzynarodowych ekspertów.
  Prezentowany podręcznik nie jest jednak zwykłym streszczeniem pierwowzoru, lecz nowatorskim opracowaniem dokonanym przez innych autorów, ukierunkowanym przede wszystkim na praktykę opieki paliatywnej. Zawiera dużą ilość informacji w skondensowanej formie - od szczegółowej charakterystyki metod postępowania, aż po tak specyficzne problemy jak np. podróże zagraniczne osób w terminalnej fazie choroby.
  Podręcznik ten będzie przydatny dla każdej osoby zajmującej się praktyką opieki paliatywnej, a także dla lekarzy specjalizujących się w medycynie paliatywnej. Wydaje się, że przedstawiany obszar zagadnień powinien być również interesujący dla studentów medycyny, na pewno dla lekarzy rodzinnych, ale też dla lekarzy innych specjalności. Stwarza on bowiem możliwość poszerzenia wiedzy o zagadnienia, z którymi wielu pracowników opieki zdrowotnej nie spotkało się w okresie studiów.