Opieka nad osobami starszymi Przewodnik dla zespołu terapeutycznego - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Opieka nad osobami starszymi Przewodnik dla zespołu terapeutycznego

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: PZWL
 • Cena: 97,09 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 9.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Opieka nad osobami starszymi Przewodnik dla zespołu terapeutycznego

  Wydanie: 1

  Rok: 2017

  Format: 16.5x23.5cm

  Stron: 258

  ISBN: 9788320050790

  Publikacja stanowi kompendium wiedzy geriatryczno-gerontologicznej. Jest szczegółowym i wielodziedzinowym opracowaniem zbiorowym, ujmującym w jedną całość najważniejsze problemy dotyczące populacji osób starszych. Uwzględnia interdyscyplinarną analizę starzenia się, tj. starzenie się w aspekcie biologicznym, psychologicznym i społecznym, co wyróżnia podręcznik na tle innych, dostępnych na rynku. Charakteryzuje się holistycznym ujęciem problemu starzenia się społeczeństwa.

  Autorami publikacji są wybitni eksperci w swoich dziedzinach – autorytety naukowe zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju.
  Książka adresowana jest do osób, które w swojej pracy mają styczność z osobami starszymi - do lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów, psychologów, specjalistów zdrowia publicznego, opiekunów osób starszych. Będzie również przydatna dla studentów kierunków medycznych, psychologicznych i społecznych, a także dla słuchaczy studiów podyplomowych czy uczestników różnego rodzaju kursów, szkoleń oraz warsztatów.