Opanuj swój metabolizm Książka kucharska - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Opanuj swój metabolizm Książka kucharska

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: Laurum

Tytuł: Opanuj swój metabolizm Książka kucharska

Autor: Michaels Jillian

Wydanie: 1

Rok: 2013

Format: 18.2x22.5cm

Stron: 280

ISBN: 9788377466124

Zostań mistrzem w swojej kuchni i zapanuj nad swoją talią.
Jillian Michaels w książce Opanuj swój metabolizm wykorzystała prowadzone przez siedemnaście lat badania, aby stworzyć plan odżywiania, który doprowadzi do właściwego zbilansowania hormonów, a w rezultacie przyspieszy utratę wagi, wzmocni odporność i spowolni procesy starzenia się.
Teraz autorka dzięki książce Opanuj swój metabolizm. Książka kucharska jeszcze bardziej ułatwia nam optymalizowanie własnego metabolizmu, żeby stać się piękniejszym, seksowniejszym, zdrowszym i szczęśliwszym.
W tej książce znajdziesz wszystko, co niezbędne, aby we własnej kuchni przygotować śniadania, obiady, kolacje, zupy, przekąski i desery, które pomogą ci zachować prawidłową dietę, czyli:
Ponad 125 przepisów na pyszne dania, które mogą być przygotowane w 30 minut, a nawet szybciej. Porady kucharskie i podręczne wskazówki, które ułatwią dostarczenie organizmowi maksymalnej ilości składników odżywczych i utratę wagi. Przystępnie sformułowane zasady zdrowego odżywiania. Analizę wartości odżywczych każdej potrawy – ilości tłuszczu, węglowodanów, kalorii itp. Jeśli chcesz tak szybko, jak to możliwe, zmienić swój organizm w harmonijną, spalającą tłuszcz maszynę, Opanuj swój metabolizm. Książka kucharska z pewnością ci w tym pomoże.
Niezbędny dodatek kucharski do książki Opanuj swój metabolizm