Oksfordzki podręcznik anestezjologii - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Oksfordzki podręcznik anestezjologii

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Medipage
 • Stara Cena: 240,00 złCena: 179,00 zł
 • Ilość:
  imgDARMOWA DOSTAWA
 • Poleć produkt
 • Autor: K.G.. Allman, I.H. Wilson, A.M. O’Donnell

  Wydawca:MediPage

  ISBN: 9788364737909

  Edycja: 2

  Data wydania: 2017

  Okładka:Zintegrowana

  Liczba stron: 1520

  Oksfordzki podręcznik anestezjologii to nowe wydanie książki, której wcześniejsza edycja odniosła prawdziwy sukces. Na świecie i w Polsce.

  Książka omawiając przygotowanie pacjenta do znieczulenia, wyczerpująco objaśnia kwestie dotyczące pozyskiwania jego zgody i ryzyka związanego z anestezją. Szczegółowo opisano, jaki wpływ na znieczulenie mają liczne współwystępujące choroby. Dokonano również przeglądu podstawowych zasad praktyki anestezjologicznej w różnych specjalnościach. Osobne rozdziały poświęcono kwestii znieczulenia na oddziałach położniczych i pediatrycznych oraz w przypadkach nagłych. Tom zawiera ponadto obszerny wykaz leków.

  Opinie Czytelników i recenzentów na jego temat pozwoliły na wprowadzenie w tym wydaniu znacznych zmian. Do jego współtworzenia zaproszono nowych autorów, tak by treść książki była jak najbardziej aktualna, a zawarte w niej opinie odzwierciedlały różne stanowiska. Każdy z autorów jest uznanym ekspertem w swojej dziedzinie i – co ważniejsze – dobrym anestezjologiem klinicznym.

  Oksfordzki podręcznik anestezjologii stanowi praktyczny przewodnik anestezjologiczny skierowany do tych, którzy już opanowali podstawowe techniki anestezjologiczne, jednak potrzebują wskazówek postępowania w przypadku licznych problemów, które często spotyka się w codziennej praktyce klinicznej.


  • posiada nowy, atrakcyjny wizutalnie i czytelny układ treści, który pozwala na proste i szybkie wyszukanie konkretnych informacji

   

  Oksfordzki podręcznik anestezjologii rekomendowany jest przez Krajowego Konsultanta w dziedzinie Anestezjologii i Intensywnej Terapii - prof. Krzysztofa Kuszę - jako lektura obowiązkowa w programie specjalizacji z anestezjologii i intensywnej terapii.


  Wydanie polskie pod redakcją prof. dr hab. n. med. Ewy Mayzner-Zawadzkiej