Okiem strobisty. Błyskotliwy poradnik fotograficzny - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Okiem strobisty. Błyskotliwy poradnik fotograficzny

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: Galaktyka

Tytuł: Okiem strobisty. Błyskotliwy poradnik fotograficzny

Autor: ZEKE KAMM

Stron: 112

Oprawa: miękka

Rok: 2011

ISBN: 978-83-7579-157-0

Oto magiczna lampa, która spełni twoje marzenie i obdarzy cię umiejętnością operowania światłem.
Syl Arena, wydawca Speedliting.com

W tej książce znajdziesz 49 inspirujących prac współtwórców znanego bloga internetowego Strobist, prowadzonego przez Davida Hobby’ego. Przeczytaj, jak w kreatywny sposób posługiwać się światłem i korzystać z prostego sprzętu oświetleniowego. Każdej fotografii towarzyszy schemat ustawienia świateł i kilka cennych wskazówek.

Ten zbiór pięknych, wnikliwie opisanych fotografii i szczegółowo rozrysowanych schematów oświetleniowych, jest dowodem na to, że nie musisz wydawać na sprzęt dużych pieniędzy, aby stworzyć wspaniale oświetlone zdjęcia. Masz szansę zdobyć wiedzę na temat możliwości uzyskania wyjątkowych efektów świetlnych dzięki wykorzystaniu domowych lamp, tanich lamp błyskowych, parasolek, filtrów, blend i innych powszechnie dostępnych przedmiotów. Dodatkowo ta publikacja może dać ci natchnienie do twórczego posługiwania się opisanymi technikami.
Udi J. Tirosh, redaktor DIYPhotography.net

Chcesz poprawić jakość swoich fotografii? Naucz się dostrzegać i odpowiednio kontrolować światło. Żałuję, że za moich czasów nie było takich publikacji z cennymi wskazówkami. Ten zbiór stanowi wirtualne miejsce nauki, które możesz zabierać ze sobą wszędzie. Nie ma szybszego i łatwiejszego sposobu na poznawanie technik oświetleniowych niż właśnie ten. Na każdej karcie znajduje się zdjęcie stanowiące inspirację do wypróbowania nowej techniki, którą jasno i w prosty sposób opisano i rozrysowano na odwrocie. Oto magiczna lampa, która spełni twoje marzenie i obdarzy cię umiejętnością operowania światłem.
Syl Arena, wydawca Speedliting.com