Nowotwory złośliwe. Postępowanie wielodyscyplinarne Leczenie systemowe, chirurgia, radioterapia kpl. tom 1 i 2 - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Nowotwory złośliwe. Postępowanie wielodyscyplinarne Leczenie systemowe, chirurgia, radioterapia kpl. tom 1 i 2

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: CZELEJ

Tytuł: Nowotwory złośliwe. Postępowanie wielodyscyplinarne Leczenie systemowe, chirurgia, radioterapia

Autor: Redakcja naukowa wydania polskiego: Maciej Krzakowski, Andrzej Kawecki

ISBN: 978-83-7563-129-6

Stron: Tom I -408, Tom II - 380

Format: A4

Oprawa: twarda

Rok : 2012

Jedno z najbardziej obszernych, praktycznych i nowoczesnych opracowań na temat niemal wszystkich chorób nowotworach, ich diagnostyki i leczenia.


Zawiera informacje niezbędne do szybkiego, skutecznego podejmowania decyzji klinicznych, a jednocześnie kompleksowo wyjaśnia definicje, epidemiologię, patogenezę i diagnostykę procesów nowotworowych. Kładzie nacisk na wielodyscyplinarne podejście do leczenia onkologicznego z uwzględnieniem innych chorób pacjenta, a także stanu jego zdrowia psychicznego. Zawiera niezwykle cenne informacje dotyczące badań nad nowymi środkami farmakologicznymi. Zawarte w książce szczegółowe informacje obejmują również najnowsze doniesienia w dziedzinie chorób naczyniowych.

Całość wzbogacona jest wykazem nowych leków onkologicznych, wraz z określeniem ich dawkowania, oraz licznymi schematami i tabelami ułatwiającymi zrozumienie i zapamiętanie wiadomości zamieszczonych w tekście.