Norwegia Przewodnik dla zmotoryzowanych - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Norwegia Przewodnik dla zmotoryzowanych

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: PASCAL

Tytuł: Norwegia Przewodnik dla zmotoryzowanych

Rok: 2013

Format: 11.5x22.0cm

Stron: 192

ISBN: 9788376421636

Z jednej strony piaszczyste plaże i niezliczone fiordy wrzynające się głęboko w ląd, z drugiej – górskie wyprawy i jazda na nartach w otoczeniu lodowców. Norwegia to wspaniały kraj, pełen kontrastów. Słynie przede wszystkim z dzikiej nieskażonej przyrody. Zapierające dech w piersiach widoki otwierają się za każdym zakrętem. Białe czapy lodowców pokrywają niezliczone szczyty gór, a krystalicznie czyste wodospady spływają wprost do fiordów.

Norwegia ciągle pozostaje krajem mało znanym, tajemniczym a nawet egzotycznym. Turystów widzi się tu rzadko i to głównie w najpopularniejszych miejscach, takich jak punkty widokowe, czy zabytkowe dzielnice miast. Każdy, kto podróż traktuje jak przygodę ma szansę poczuć się wśród fiordów Norwegii jak prawdziwy odkrywca.

Seria „Dla zmotoryzowanych” powstaje we współpracy z programem „ŠKODA. Wiesz co dobre!” i skierowana jest do wszystkich turystów podróżujących własnym środkiem transportu, których ciekawią ludzie i świat.

W przewodniku:
- ciekawe trasy zwiedzania
- aktualne informacje: noclegi, restauracje, imprezy cykliczne, parkingi, kilometraż, oznaczenia GPS najciekawszych atrakcji.
- porady instruktorów Szkoły Auto Škody dotyczące bezpiecznej jazdy oraz wskazówki kierowców, którzy dobrze znają opisywane trasy.