Niebieskie strefy 9 lekcji długowieczności od ludzi żyjących najdłużej - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Niebieskie strefy 9 lekcji długowieczności od ludzi żyjących najdłużej

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Galaktyka
 • Stara Cena: 39,90 złCena: 23,94 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 6.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Niebieskie strefy 9 lekcji długowieczności od ludzi żyjących najdłużej

  Autor: Buettner Dan

  Rok: 2014

  Format: 16.0x24.0cm

  Stron: 272

  ISBN: 9788375793017

  Specjalista od długowieczności Dan Buettner przemierzył cały świat, by porozmawiać ze wszystkimi najstarszymi mieszkańcami naszego globu. Odwiedził ludzi, którzy współtworzą unikalne społeczności Niebieskich Stref. W tych wyjątkowych miejscach połączenie pewnych elementów stylu życia, diety i filozofii pozwala rdzennym mieszkańcom na osiągnięcie nie tylko zdumiewającego wieku, ale także wyjątkowej jakości życia. Książka Niebieskie Strefy odsłania tajemnice długowieczności mieszkańców włoskiej Sardynii, Loma Lindy w Kalifornii, japońskiej Okinawy oraz Nicoyi w Kostaryce, a także opisuje odkrycie kolejnej Niebieskiej Strefy znajdującej się na greckiej Ikarii.
  Dzięki dziewięciu prostym, ale skutecznym lekcjom, które znajdziesz w tej książce, masz szansę na zdrowsze i szczęśliwsze życie. Z tej barwnej opowieści o niesamowitym projekcie naukowym dowiesz się nie tylko jak żyć dłużej, ale także jak uniknąć depresji i zachować bystrość umysłu nawet w podeszłym wieku.

  Lektura obowiązkowa dla wszystkich, którzy chcą pozostać młodzi!
  dr Mehmet C. Oz


  Z tej książki dowiesz się, w jaki sposób szybko i skutecznie zastosować nauki płynące z najodleglejszych miejsc na Ziemi, dzięki którym znacząco podniesiesz jakość swojego życia.
  dr Sanjay Gupta


  To zbiór praktycznych porad, z których dowiesz się, jak żyć długo i dobrze.
  dr Andrew Weil