✦ Najtańsza i Największa Księgarnia Medyczna ✦ Sprawdź Naszą Ofertę!" /> Neurologia weterynaryjna J. Kornegay, M. Lorenz red. Elsevier Urban & Partner
img
img

Neurologia weterynaryjna

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Edra Urban & Partner
 • Cena: 110,51 zł
 • Ilość:
  imgDARMOWA DOSTAWA
 • Poleć produkt

 • Tytuł : Neurologia weterynaryjna
  Autor : J. Kornegay, M. Lorenz
  Stron : 440
  ISBN : 978-83-60290-64-4
  Rok wydania : 2008
  Wydanie : I
  Oprawa : broszurowa
  Format : 205 x 295

     Podręcznik neurologii weterynaryjnej traktujący o schorzeniach nie tylko psów i kotów, ale również dużych zwierząt. Wyjątkowość tej książki polega na bardzo praktycznym i zrozumiałym ujęciu tematu. Osiągnięto to przez interesujący układ zagadnień, sprzyjający zarówno nauce, jak i szybkiemu odnalezieniu potrzebnych informacji w obliczu konkretnego problemu klinicznego.
  Książka nie jest klasycznym podręcznikiem systematycznie opisującym uszkodzenia poszczególnych pięter układu nerwowego. Głównym jej celem jest wykształcenie w czytelniku umiejętności interpretacji objawów i zaburzeń, aby potrafił postawić właściwe rozpoznanie i wdrożyć skuteczną terapię. Dodatkowym atutem publikacji jest umieszczenie na końcu każdego rozdziału omówienia autentycznych przypadków klinicznych, pozwalające szybko powtórzyć i uporządkować niedawno przyswojoną wiedzę; celowi temu służy także duża liczba tabel, schematów oraz zdjęć.
     Książka przeznaczona jest dla lekarzy praktyków i studentów wydziałów weterynaryjnych.