✦ Najtańsza i Największa Księgarnia Medyczna ✦ Sprawdź Naszą Ofertę!" /> Neurofizjologia kliniczna P. Vogel red. Elsevier Urban & Partner
img
img

Neurofizjologia kliniczna

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: Edra Urban & Partner

Tytuł : Neurofizjologia kliniczna

Autor : P. Vogel

Redaktor : red.

Stron : 229

ISBN : 978-83-7609-159-4

Rok wydania : 2011

Wydanie : I

Oprawa : twarda

Format : 195x280mm

Pracownia EMG to dla większości neurologów jedno z najważniejszych miejsc pracy, gdzie konieczna jest dokładna znajomość anatomii, neurofizjologii i elektrofizjologii.
Książka ta wprowadza zarówno początkujących, jak i doświadczonych neurologów w tajniki pracy z EMG, ENG i potencjałami wywołanymi. W podręczniku znalazły się najistotniejsze informacje niezbędne w codziennej praktyce neurologicznej. Autorzy skupili się na praktycznym podejściu do tych zagadnień, aby w książce nie przeważały treści teoretyczne.
Dużą zaletą tego podręcznika jest jego specjalny układ - według zasady po lewej stronie tekst, a po prawej stronie odpowiadające mu ryciny. Zdecydowanie ułatwia to czytelnikowi korzystanie z książki. Oprócz części poświęconej opisowi samej techniki badania, jest również część kliniczna objaśniająca, jak ważną rolę spełnia EMG i ENG w codziennej praktyce.