Nawracające zaburzenia depresyjne – etiologia, diagnoza i terapia - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Nawracające zaburzenia depresyjne – etiologia, diagnoza i terapia

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Continuo
 • Stara Cena: 75,00 złCena: 64,99 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 7.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Nawracające zaburzenia depresyjne – etiologia, diagnoza i terapia

  pod redakcją Agaty Orzechowskiej, Piotra Gałeckiego i Tadeusza Pietrasa

  ISBN: 978-83-62182-64-0

  Format B5

  Strony: 238

  Oprawa: twarda

  O depresji publikuje się wiele, a nadal wiemy niewystarczająco. Pojawiają się nowe możliwości terapeutyczne, doskonalone są metody diagnostyczne.

  O depresji nadal nie wiemy wszystkiego, a wraz z rozwojem badań okazuje się, że mimo ogromnej skali zjawiska wiemy wciąż niewiele więcej.

  Dostęp do źródeł jest nieograniczony, ale są one rozproszone. Dzięki autorom monografii mamy dostęp do aktualnej wiedzy na temat depresji i zaburzeń depresyjnych nawracających.

  Skondensowane, ale wyczerpujące kompendium, profesjonalnie przygotowane z uwzględnieniem aktualnego piśmiennictwa, zaspokoi ciekawość Czytelnika na temat nowych hipotez „skąd bierze się depresja?”.

  Odpowie na rozliczne pytania, np. czy depresja może być powodem niepoczytalności, jak wykorzystuje się w leczeniu nie tylko promienie świetlne, ale i pole magnetyczne w jej leczeniu.

  Czy depresja jest jedna, czy jest ich wiele?

   

  Z recenzji Profesor Joanny Rymaszewskiej

   

  Książka jest wartościowym, rzetelnie skonstruowanym opracowaniem, podsumowującym i aktualizującym dotychczasową wiedzę o zaburzeniach depresyjnych,

  które ukazano w całej ich wieloaspektowości w sposób umożliwiający poznanie ich specyfiki i zrozumienie złożoności. Jej poznawcze i praktyczne walory

  powinny być z pożytkiem wykorzystane przez wszystkich, którzy zajmują się i interesują problematyką zaburzeń depresyjnych jako zagadnienia o znaczeniu nie tylko medycznym, ale także społecznym.

   

  Z recenzji Profesora Józefa Kocura