✦ Najtańsza i Największa Księgarnia Medyczna ✦ Sprawdź Naszą Ofertę!" /> Narządy wewnętrzne. Seria Radiologia - Ćwiczenia Praktyczne A. Stäbler , B. Ertl-Wagner red. Elsevier Urban & Partner
img
img

Narządy wewnętrzne. Seria Radiologia - Ćwiczenia Praktyczne

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Edra Urban & Partner
 • Stara Cena: 66,00 złCena: 58,74 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 9.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł : Narządy wewnętrzne. Seria Radiologia - Ćwiczenia Praktyczne

  Autor : A. Stäbler , B. Ertl-Wagner

  Redaktor : red.

  Stron : 338

  ISBN : 978-83-60290-96-5

  Rok wydania : 2007

  Wydanie : I

  Oprawa : broszurowa

  Format : 165 x 235

     Są różne sposoby zdobywania wiedzy medycznej, jej ciągłego odświeżania i uaktualniania. Z jednej strony służą do tego podręczniki, które przekazują wiedzę w uporządkowanej formie, z drugiej zaś, właśnie w medycynie, niezbędne jest zdobywanie wiedzy opartej na konkretnych przypadkach klinicznych. Ten sposób prezentowania wiedzy, mniej uporządkowany, ale odzwierciedlający codzienne problemy diagnostyczne, przyjęli autorzy serii Radiologia - ćwiczenia praktyczne.
     Książki z tej serii mają odmienną od klasycznych podręczników konstrukcję, nauka z ich pomocą opiera się na analizie przypadku, co przypomina zdobywanie doświadczenia na oddziałach klinicznych.
     W książkach prezentowane są obrazy radiologiczne ilustrujące poszczególne przypadki, a bezpośrednio pod nimi zamieszczono ogólne dane kliniczne dotyczące pacjenta. Dzięki ruchomym częściom okładki czytelnik ma możliwość zakrycia zewnętrznej kolumny, aby początkowo samodzielnie zastanowić się nad obrazem radiologicznym, rozpoznaniem i diagnostyką różnicową.
     Każdy z podręczników z serii Radiologia - ćwiczenia praktyczne zawiera:
     - najczęściej 2 obrazy radiologiczne poszczególnych przypadków,
     - opis obrazu radiologicznego,
     - potwierdzone rozpoznanie,
     - krótki opis choroby,
     - krótkie wyjaśnienie metody obrazowania,
     - ponad 2000 doskonałej jakości obrazów radiologicznych.
  Seria stanowi idealną pomoc w przygotowaniu się do egzaminów praktycznych, a lekarzom specjalistom daje możliwość odświeżenia zdobytej wiedzy.