Modelowanie i symulacja 3D obiektów magazynowych - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Modelowanie i symulacja 3D obiektów magazynowych

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN
 • Stara Cena: 59,00 złCena: 46,09 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 6.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Modelowanie i symulacja 3D obiektów magazynowych

  Autor: Jacyna Marianna, Bobiński Andrzej, Lewczuk Konrad

  Wydanie: 1

  Rok: 2017

  Format: 14.9x23.6

  Stron: 220

  ISBN: 9788301195519

  Jednym z celów projektowania systemów logistycznych jest optymalizacja powierzchni magazynowych. Obecnie można użyć do tego nowoczesnych narzędzi projektowania, na przykład narzędzi do modelowania i symulacji 3D obiektów magazynowych przy pomocy odpowiednich programów informatycznych.
  Niniejsza książka prezentuje nowatorskie ujęcie problemu modelowania i symulacji oraz wizualizacji w 3D obiektów magazynowych, np. w zakresie pokazywania stanów magazynowych czy dostępnych alokacji.
  W książce będzie zaprezentowane narzędzie SIMMAG3D, który wspomaga projektanta, w zakresie projektowania powierzchni magazynowych.
  Książka jest kierowana do szerokiego grona odbiorców – z jednej strony studentów uczelni technicznych i ekonomicznych, ale ze względu na walory praktyczne i innowacyjność tej publikacji, przyda się również projektantom i analitykom zajmującym się procesami magazynowymi i narzędziami informatycznymi wspomagającymi decyzje w zakresie wyboru stosowanych technologii procesu magazynowania czy wyboru typu magazynu i jego wyposażenia.