Młodzież w internecie zagrozenie uzależnieniem - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Młodzież w internecie zagrozenie uzależnieniem

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Scholar
 • Stara Cena: 29,40 złCena: 24,26 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 6.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Młodzież w internecie zagrozenie uzależnieniem

  Autor: Wąsowicz Grażyna, Styśko-Kunkowska Małgorzata

  Wydanie: 1

  Rok: 2014

  Format: 14.5x20.5cm

  Stron: 190

  ISBN: 9788373837560

  Czy młodzież bywa uzależniona od hazardu w Internecie?
  Czy wspólne spędzanie czasu z dziećmi w Internecie zwiększa prawdopodobieństwo ich uzależnienia?
  Czy młodzież ucieka do sieci w poszukiwaniu komfortu psychicznego?

  To tylko nieliczne z pytań, na które Czytelnik znajdzie odpowiedzi w tej książce. Zawiera ona prezentację wyników badań naukowych nad uzależnieniem młodzieży od gier internetowych, e-hazardu i zakupów w sieci. W książce przedstawiono także kwestionariusz do diagnozy zagrożenia uzależnieniem od Internetu, bardzo przydatny pedagogom i psychologom szkolnym oraz naukowcom zainteresowanym badaniami zachowań młodzieży.

  Grażyna Wąsowicz – dr hab., adiunkt na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, współpracownik Instytutu Studiów Społecznych UW. Psycholog ekonomiczny specjalizujący się w badaniach kompetencji finansowych oraz zachowań konsumenckich. Autorka książek Psychologia finansowa i Postawy wobec pieniędzy oraz artykułów naukowych i popularnonaukowych.
  Małgorzata Styśko-Kunkowska – dr, adiunkt na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Psycholog społeczny, wykładowca, praktyk oraz autorka publikacji naukowych i dydaktycznych, m.in. na temat postaw konsumenckich, badań jakościowych i warsztatów psychoedukacyjnych. Licencjonowany trener warsztatu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.