Milina. Wróżka Mleczuszka - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Milina. Wróżka Mleczuszka

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: CZELEJ
 • Stara Cena: 7,00 złCena: 5,88 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 6.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Milina. Wróżka Mleczuszka

  Autor: Aga Kękuś

  Ilustracje: Daria Lebida

  ISBN: 978-83-7563-135-7

  Stron: 12

  Oprawa: miękka

  "Bywa też tak, że dentysta musi usunąć ząb mleczny, ponieważ tkwi w zębodole zbyt długo i zbyt mocno, co stanowi poważny problem dla pojawienia się zęba stałego i zaburza cały proces wyrzynania."

   

  Dentysta, borowanie, próchnica, gabinet stomatologiczny... już same te słowa odstraszają najmłodszych (i nie tylko...) od pójścia do stomatologa. Książeczki z serii Zębowe bajeczki do poduszeczki to ciekawe, krótkie opowiadania z codziennego życia każdego malucha. W tych zwyczajnych trudach najmłodszym towarzyszą magiczne postacie - wróżki. Pojawiają się zawsze wtedy, kiedy mali bohaterowie potrzebują pomocy i pocieszenia w "zębowych" problemach.

   

  Kolorowe obrazki, ciekawe dialogi i dołączone na końcu każdej książki kolorowanki, angażują wyobraźnie dzieci, a przede wszystkim uczą jak dbać o zęby od najmłodszych lat.

  Zębowe bajeczki to również niezbędna pomoc dla rodziców. Na początku każdej z nich znajdują się porady dla rodziców - co dzieci powinny jeść aby mieć zdrowe zęby, jak przygotować małego pacjenta do wizyty u dentysty itp.

  Książeczki to również niezbędne uzupełnienie "kącika malucha" w każdym gabinecie stomatologicznym.