Medycyna energii w terapiach i życiu człowieka - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Medycyna energii w terapiach i życiu człowieka

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: S3 Publishing
 • Stara Cena: 95,00 złCena: 94,00 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 9.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: MEDYCYNA ENERGII W TERAPIACH I ŻYCIU CZŁOWIEKA

  Autor: James L.Oschman

  Oprawa: miękka

  Format: 160x240 mm

  Strony: 463

  ISBN: 978-83-942605-0-7

  Jakie są granice potencjału ciała człowieka w procesach zdrowienia i podnoszenia jego wydajności fizycznej? Medycyna energii w terapiach i życiu człowieka pokazuje całkowicie nową perspektywę poprzez przedstawienie systemu szybkiej komunikacji w ciele, który jest w stanie czuć i odpowiadać na swoje środowisko energetyczne. System ten jest podłożem, na którym dochodzi do współpracy całego organizmu. Choroby i urazy osłabiają obwody regulacji, których ciało używa dla podtrzymywania wysokiego poziomu funkcjonowania oraz zarówno dla procesów zdrowienia, jak i dla osiągniecia optymalnej wydajności w każdej dziedzinie życia.
  By stać się lepszym terapeutą, zawodnikiem czy artystą wymagana jest lepsza kooperacja wewnątrz sięgającej każdej naszej komórki ciała sieci tkanki łącznej - powięzi. Oddziałuje ona na każdą część ciała oraz wszystkie jego systemy.

  Opisane w książce poszukiwania bazują na szerokim zakresie źródeł - od fizjologii i biofizyki, do przykładów z rzeczywistości "spontanicznego leczenia", sportu wyczynowego, sztuk walki i wielu praktyk kontemplacyjnych i duchowych. Książkę tę czyta się jak powieść detektywistyczną. Prezentuje poszlaki, które osobno zdają się nie mieć żadnego sensu, jednak razem tworzą logiczny wzorzec. Dając nową perspektywę i model teoretyczny, książka ta oferuje sposób zastosowania tych konceptów bezpośrednio - w praktyce i teorii. Zastosowanie w leczeniu różnego rodzaju traum aż do pracy nad zaburzeniami ruchu. Koncepcja ta przedstawia nową mapę nieświadomości, intuicji i spostrzeżeń - tematy wcześniej zbyt trudne lub nieprecyzyjne dla naukowych poszukiwań.

  Medycyna energii w terapiach i życiu człowieka oferuje ekscytujące, wyjaśniające i praktyczne spostrzeżenia.
  - Poprzez eksploracje dziedzin nauki i codzienne doświadczenia przedstawia sposób zrozumienia natury medycyny energii.
  - W sposób przejrzysty i łatwy do zrozumienia tłumaczy złożone teorie naukowe
  - Łączy abstrakcyjne teorie z ich praktycznym zastosowaniem
  - Opisuje techniczne detale w sposób pozwalający czytelnikom o różnym poziomie doświadczenia na wybór własnego sposobu przyswajania informacji
  - Dla jak najpełniejszego obrazu problematyki podaje literaturę źródłową

  Napisana przez dobrze znanego i wysoce poważanego autora tej kompleksowej i ciągle nowej dziedzinie badań. Medycyna energii w terapiach i życiu człowieka jest idealną lekturą dla wszystkich zainteresowanych terapiami manualnymi i ciągłym wzrostem swej sprawności fizycznej i intelektualnej.