Matematyka Poznać zrozumieć 2 Podręcznik Zakres podstawowy - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Matematyka Poznać zrozumieć 2 Podręcznik Zakres podstawowy

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: WSiP

Tytuł: Matematyka Poznać zrozumieć 2 Podręcznik Zakres podstawowy

Autor: Przychoda Alina, Łaszczyk Zygmunt

Wydanie: 1

Rok: 2013

Format: 17.0x24.0cm

Stron: 264

ISBN: 9788302134821

Podręcznik Matematyka. Poznać, zrozumieć został przygotowany zgodnie z nową podstawą programową kształcenia ogólnego w zakresie podstawowym w liceum i technikum. Podręcznik dla klasy 2 składa się z sześciu rozdziałów: 1. Planimetria, 2. Wyrażenia algebraiczne, 3. Wyrażenia wymierne, 4. Ciągi, 5. Funkcja wykładnicza, 6. Geometria analityczna.

Najważniejsze zalety naszego podręcznika
Liczne przykłady, czyli wzorcowo rozwiązane zadania, ułatwiają naukę, można dzięki nim zrozumieć nawet najtrudniejsze zagadnienia.
Zadania ćwiczeniowe oraz zestawy zadań A gdyby sprawdzian był teraz? do każdego tematu pomagają utrwalić materiał i przygotować się do sprawdzianów.
Zestawy zadań A gdyby matura była teraz?, skonstruowane na wzór zadań maturalnych, zapewniają możliwość systematycznego przygotowywania się do obowiązkowej matury z matematyki.
Staranne opracowanie edytorskie – jasny, komunikatywny język, odpowiedzi do większości zadań, indeks pojęć, atrakcyjna szata graficzna, czytelne wyróżnienie definicji, twierdzeń – sprawia, że podręcznik jest przyjazny i łatwo z niego korzystać.


Do każdego podręcznika dołączony jest kod dostępu do interaktywnego elektronicznego podręcznika z ćwiczeniami na WSiPnet.pl. Znajdziesz tam odpowiedzi do wszystkich zadań i ćwiczeń, ciekawe interakcje i materiały oraz treningi, czyli ćwiczenia online, które pomogą powtórzyć i utrwalić wiadomości ze wszystkich działów podręcznika.