Matematyka Poznać, zrozumieć 1 Podręcznik Zakres podstawowy i rozszerzony - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Matematyka Poznać, zrozumieć 1 Podręcznik Zakres podstawowy i rozszerzony

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: WSiP
 • Stara Cena: 40,70 złCena: 41,34 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 6.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Matematyka Poznać, zrozumieć 1 Podręcznik Zakres podstawowy i rozszerzony

  Autor: Przychoda Alina, Łaszczyk Zygmunt

  Wydanie: 3

  Rok: 2012

  Format: 17.0x24.0cm

  Stron: 432

  ISBN: 9788302127212

  Podręcznik Matematyka. Poznać, zrozumieć został przygotowany zgodnie z nową podstawą programową kształcenia ogólnego w zakresie rozszerzonym w liceum i technikum. Jest również zgodny z wymaganiami MEN dotyczącymi wieloletniego użytku podręczników od 2015 roku.

  Podręcznik dla klasy 1 składa się z siedmiu rozdziałów: 1. Zbiór liczb rzeczywistych i jego podzbiory, 2. Funkcja i jej własności, 3. Funkcja liniowa, 4. Wektory, 5. Przekształcanie wykresów funkcji, 6. Funkcja kwadratowa, 7. Trygonometria, cz. 1.

  Najważniejsze zalety podręcznika:

  Liczne przykłady, czyli wzorcowo rozwiązane zadania, ułatwiają naukę, można dzięki nim zrozumieć nawet najtrudniejsze zagadnienia.
  Zadania ćwiczeniowe oraz zestawy zadań A gdyby sprawdzian był teraz? do każdego tematu pomagają utrwalić materiał i przygotować się do sprawdzianów.
  Zestawy zadań A gdyby matura była teraz?, skonstruowane na wzór zadań maturalnych, zapewniają możliwość systematycznego przygotowywania się do matury z matematyki zarówno na poziomie podstawowym, jaki i rozszerzonym.
  Staranne opracowanie edytorskie – jasny, komunikatywny język, odpowiedzi do większości zadań, indeks pojęć, atrakcyjna szata graficzna, czytelne wyróżnienie definicji i twierdzeń – sprawia, że podręcznik jest przyjazny i łatwo z niego korzystać.