Matematyka Europejczyka 1 Zbiór zadań z płytą DVD - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Matematyka Europejczyka 1 Zbiór zadań z płytą DVD

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: Helion Edukacja

Tytuł: Matematyka Europejczyka 1 Zbiór zadań z płytą DVD

Autor: Nowoświat Katarzyna, Nowoświat Artur

Rok: 2012

Format: 17.0x23.0cm

Stron: 102

ISBN: 9788324624027

Czym faktycznie są liczby rzeczywiste? Do czego służą funkcje matematyczne? Co zrobić, by nie wyłożyć się na geometrii na płaszczyźnie? Kiedy działania na logarytmach przyniosą właściwy skutek? I jak najlepiej wyrazić się arytmetycznie?

Dzięki zadaniom zawartym w tej książce uzyskasz odpowiedzi na te i setkę innych pytań. Matematyka Europejczyka. Zbiór zadań dla szkoły ponadgimnazjalnej. Klasa 1 bez problemu przeprowadzi Cię przez matematyczne pułapki prosto do matury. Znajdziesz tutaj zadania z zakresu zbiorów, liczb rzeczywistych, figur geometrycznych na płaszczyźnie, funkcji i ich własności oraz funkcji trygonometrycznych kąta ostrego. Kompletny zestaw Matematyka Europejczyka. Klasa 1 stanowi podręcznik oraz zbiór zadań wraz z płytą CD. Płyta zawiera rewolucyjny materiał w postaci filmowych wykładów, w trakcie których równolegle przedstawiane jest rozwiązanie zadania na tablicy. Doskonale sprawdzi się w trakcie zajęć multimedialnych oraz podczas samodzielnej pracy w domu.

Seria podręczników, zbiorów zadań i płyt DVD ",Matematyka Europejczyka", wydawnictwa Helion pozwala uczniom zdobywać wiedzę bez stresu, a nauczycielom ułatwia przekazywanie nowego materiału w interesujący i niebanalny sposób.

Numer dopuszczenia: 521/1/2012