Matematyka 2001 5 Zeszyt ćwiczeń część 1 - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Matematyka 2001 5 Zeszyt ćwiczeń część 1

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: WSiP

Tytuł: Matematyka 2001 5 Zeszyt ćwiczeń część 1

Autor: Chodnicki Jerzy, Dąbrowski Mirosław, Pfeiffer Agnieszka

Wydanie: 1

Rok: 2013

Format: 20.5x26.0cm

Stron: 104

ISBN: 9788302135590

Publikacja jest ściśle skorelowana z podręcznikiem do klasy 5. Zawiera zadania, które pozwolą skutecznie rozwinąć umiejętności matematyczne dziecka. Zadania zostały ułożone w przemyślany sposób, od łatwiejszych do trudniejszych.

Dzięki zeszytowi ćwiczeń dziecko uczy się rozwiązywać zadania (otwarte i zamknięte), ćwiczy czytanie ze zrozumieniem i wyszukiwanie informacji w tekstach. Te umiejętności będą procentować później na sprawdzianie kończącym szkołę podstawową.

Rozwiązując zadania, zagadki, odkrywając sprytne nowe sposoby radzenia sobie z problemami matematycznymi piątoklasista przekona się, że matematyka jest ciekawa i pożyteczna. Ćwiczy umiejętność twórczego myślenia i pomaga zrozumieć świat.

Odpowiednio oznaczone zadania z zeszytu znajdują się również na platformie edukacyjnej WSiPnet.pl. Elektroniczne treningi pomagają powtarzać oraz utrwalać wiadomości i umiejętności z każdego modułu podręcznika. WSiPnet sprawdza ćwiczenia automatycznie. Po rozwiązaniu zestawu treningowego od razu widać wynik i wiadomo, co już nie sprawia trudności, a co jeszcze trzeba powtórzyć. WSiPnet.pl to skuteczna nauka w atrakcyjnej formie.