Bestom - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Bestom

Bestom
Bestom DENTOnet.pl obecny jest na rynku wydawnictw stomatologicznych nieprzerwanie od 20 lat. W naszej ofercie znajdują się książki, podręczniki autorstwa doświadczonych lekarzy praktyków, monografie, poradniki oraz materiały dydaktyczne, a także cieszący się ustaloną marką na rynku wydawniczym kwartalnik „e-Dentico”.

Proponujemy szereg interesujących, nowatorskich i dobrze przyjętych przez środowisko pozycji wydawniczych. Niezmiennym zainteresowaniem i uznaniem cieszy się nasz program edukacyjny „Repetitio est…”.

Przy wydaniu każdej pozycji ściśle współpracujemy z jej autorami, a są nimi uznane autorytety z dziedziny stomatologii z wiodących ośrodków naukowych, wybitni klinicyści i nauczyciele akademiccy. Każde z naszych wydawnictw postrzegane jest jako wiarygodne i pewne źródło fachowej wiedzy.

Akcydensem, który wyróżnia nas na rynku jest wydawany od 20 lat Kalendarz Lekarza Stomatologa Praktyka. Bestom DENTOnet.pl jest pomysłodawcą i wydawcą Kart Pacjenta w formie ankietowej, które umożliwiają prowadzenie dokumentacji medycznej w sposób rzetelny i przejrzysty. Z Kart Pacjenta korzysta co trzeci polski lekarz stomatolog.

Celem jaki sobie stawiamy jest dalsze ulepszanie i doskonalenie naszych wydawnictw, prezentowanie w nich treści adekwatnych do potrzeb odbiorców, jak i postępu dokonującego się w medycynie. Stawiamy na nowoczesność i innowacyjność. Sukces osiągamy dzięki doświadczeniu, wsparciu fachowców, zaangażowaniu całego zespołu redakcyjnego oraz zapotrzebowaniu rynku na tego typu produkty wydawnicze.

Jesteśmy firmą, która dzięki swoim kompetencjom, doświadczeniu oraz dostępowi do najnowszych technologii pomoże tworzyć oblicze Państwa Firmy i konkurować z najlepszymi.

Sortuj po: Nazwie Arrow_up | Cenie | Najnowszym
Pełna lista Skrócona lista Lista alternatywna