Makrobiotyka ścieżka do całkowitego zdrowia - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Makrobiotyka ścieżka do całkowitego zdrowia

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Kos
 • Cena: 63,19 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 9.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Makrobiotyka ścieżka do całkowitego zdrowia

  Autor: Kushi Michio, Jack Alex

  Wydanie: 1

  Rok: 2016

  Format: 17.0x24.0cm

  Stron: 640

  ISBN: 9788376491097

  Od pożywienia zależy wszystko, jest lekarstwem uniwersalnym...

  Michio Kushi i Alex Jack, wybitni popularyzatorzy makrobiotyki, wierzą, że prawie każdej dolegliwości człowieka – od przeziębienia po raka – można zaradzić, a często także ją wyleczyć,
  poprzez zrównoważenie przepływu energii wewnętrznej (ki).
  Najskuteczniejszym sposobem jest spożywanie właściwych pokarmów, zgodnie z własnymi potrzebami. W niniejszym wspaniałym przewodniku ukazują oni podstawy makrobiotycznego sposobu jedzenia i życia, wyjaśniając, jak możemy wykorzystać to potężne źródło uzdrawiania, aby stać się zdrowszymi i szczęśliwszymi, zapobiegać albo przynosić ulgę w ponad 200 dolegliwościach, schorzeniach albo zaburzeniach, zarówno fizycznych, jak i psychicznych.
  To encyklopedyczne kompendium podstaw makrobiotyki, środków leczniczych, jadłospisów i przepisów uwzględnia najnowsze podejścia i praktyki w społeczności makrobiotycznej. Autorzy integrują wszystkie informacje w formie jedynego w swoim rodzaju przewodnika po uzdrawianiu makrobiotycznym, od AIDS, poprzez alergie, zapalenie stawów, raka, cukrzycę, aż po choroby serca. Wyjaśniają również, co musimy wiedzieć, aby zacząć korzystać z prawdziwej diety makrobiotycznej, która zapewni nam pełną równowagę. Książka podaje dokładne narzędzia i wiedzę, których potrzebujemy aby zbudować silne, aktywne ciało i radosny, twórczy umysł.