Makijaż sztuka przemiany - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Makijaż sztuka przemiany

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: Galaktyka

Tytuł: Makijaż sztuka przemiany

Autor: Aucoin Kevyn

Wydanie: 1

Rok: 2012

Format: 21.0x27.5cm

Stron: 160

ISBN: 9788375792096

Kultowy poradnik makijażu.
Jeden z najbardziej utalentowanych amerykańskich makijażystów – Kevyn Aucoin, dzieli się swoimi sekretami: nie tylko wyjaśnia techniki makijażu i metody jego aplikacji, ale też pokazuje, jak wykorzystać tę wiedzę do kreowania szerokiej gamy wizerunków.

Wśród kobiet, których metamorfozy znajdziesz w książce są nie tylko gwiazdy takie jak Cher, Julia Roberts, Gwyneth Paltrow czy Tina Turner, ale też wiele „zwykłych” kobiet, które Kevyn spotkał na swojej drodze i zaprosił do udziału w tworzeniu książki Makijaż – sztuka przemiany.

Pierwsza część książki obejmuje rady, pomysły i sztuczki pomocne przy upiększaniu (choć, jak mówi sam autor: „w makijażu nie ma sztywnych zasad”). W kolejnej części zobaczysz wspaniałe metamorfozy „zwykłych” kobiet, dzięki którym poznasz niesamowite możliwości przemiany, jakie daje makijaż. Ostatnia część to piękne zdjęcia znanych gwiazd, które za pomocą makijażu przeistaczają się w wampy, niewiniątka czy damy w stylu glamour. W każdym z rozdziałów Kevyn hojnie dzieli się wskazówkami technicznymi i wymienia produkty niezbędne do odwzorowania danego wizerunku.

Całość, przyprawiona niesamowitym poczuciem humoru autora, jego dystansem do siebie oraz zabawnymi opowieściami i wspomnieniami z dzieciństwa, sprawia, że Makijaż – sztuka przemiany czyta się jednym tchem.

W książce znajdziesz m.in.:
• rady, pomysły i triki pomocne przy upiększaniu,
• wspaniałe metamorfozy gwiazd – znanych aktorek i piosenkarek, ale także „zwykłych” kobiet,
• porady dotyczące pielęgnacji skóry i jej przygotowania do aplikacji makijażu,
• wskazówki techniczne i produkty niezbędne do wykreowania konkretnego wizerunku,
• niesamowity humor autora, dzięki któremu przeczytasz książkę jednym tchem.