LogoBOX Uniwersalny zestaw logopedyczny - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

LogoBOX Uniwersalny zestaw logopedyczny

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Harmonia
 • Stara Cena: 56,00 złCena: 46,20 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 9.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: LogoBOX Uniwersalny zestaw logopedyczny

  Autor: Lubner-Piskorska Anna

  Rok: 2022

  Format: 22.0x30.5cm

  Stron: 68

  ISBN: 9788383090313

  LogoBOX to wygodny w użyciu zestaw narzędzi dla każdego logopedy. Dzięki umieszczeniu tak wielu materiałów w jednej teczce specjaliści otrzymują komplet pomocy gotowych do prostego zastosowania w ćwiczeniach: - oddechowych, - narządów mowy, - artykulacyjnych.

  „Logopedyczny box” – zawierający materiały, które mogą być wykorzystywane do różnych celów terapeutycznych na rozmaite sposoby – to odpowiedź na odmienne potrzeby logopedów. Pomoce do różnorodnego zastosowania umieszczono w teczce, dzięki czemu można je mieć zawsze pod ręką!
  Zestaw tworzą: - instrukcja z propozycjami wykorzystania materiałów, - materiały graficzne do wykorzystania w grach logopedycznych. Liczne wskazówki, pomysły oraz warianty gier pomogą logopedom w stworzeniu własnych scenariuszy zajęć na podstawie umieszczonych w teczce kart, które można: drukować, wycinać, zmniejszać lub powiększać, kolorować, uzupełniać o nowe elementy.

  „LogoBOX” to zestaw przygotowany po to, by stanowić inspirację do dalszych kreatywnych działań! Do materiału terapeutycznego używanego w czasie gier można na przykład wykorzystać serię uniwersalnych pomocy logopedycznych uniLOGO wydanych przez Wydawnictwo Harmonia.