Leki po Dyplomie Weterynaria 2019 - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Leki po Dyplomie Weterynaria 2019

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: Medical Tribune

Tytuł: Leki po Dyplomie Weterynaria 2019

Rok: 2019

Format: 13.0x19.5cm

Stron: 1056

ISBN: 9788395347221

W książce zamieszczono informacje o lekach, z uwzględnieniem ich postaci i dawek, a także wielkości opakowań dostępnych na rynku. Poza lekami wydawanymi wyłącznie na receptę znajdą w niej Państwo również informacje o lekach dostępnych bez recepty oraz niektórych preparatach nieleczniczych promowanych przez firmy farmaceutyczne.
W krótkim opisie preparatu zawarto syntetycznie podane działanie leku, wskazania, przeciwwskazania, ostrzeżenia, informacje o zastosowaniu w okresie ciąży, laktacji lub nieśności, okres karencji, działania niepożądane, dawkowanie oraz okres ważności i warunki przechowywania i transportu – tworząc w ten sposób praktyczny przewodnik dla lekarza weterynarii.

...przydatne zestawienia...
Wszystkie leki wymienione w książce Leki po Dyplomie – Weterynaria zestawiono w trzech wykazach: substancji czynnych i preparatów, klasyfikacji anatomiczno-terapeutyczno-chemicznej (ATC) oraz wykazie gatunków zwierząt wraz preparatami przeznaczonymi dla nich.
Postaram się jutro dodać książkę do Państwa systemu zapowiedzi. Było bardzo duże zamieszanie z tą pozycją i nie wiedziałem dokładnie kiedy będzie dostępna. Realizacja zamówień na tą książkę będzie możliwe od przyszłego poniedziałku.