Leki po Dyplomie Okulistyka 2015 - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Leki po Dyplomie Okulistyka 2015

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Medical Tribune
 • Stara Cena: 55,00 złCena: 44,43 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 6.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Leki po Dyplomie Okulistyka 2015

  Rok: 2016

  Format: 13.0x19.5cm

  Stron: 150

  ISBN: 9788364153440

  Przekazujemy Czytelnikom kolejne wydanie książki Leki po Dyplomie – Okulistyka.

  …dla lekarzy…
  Książka Leki po Dyplomie – Okulistyka przeznaczona jest dla lekarzy okulistów, jak również dla lekarzy innych specjalizacji.

  ...informacje o lekach niezbędne w pracy...
  Zamieszczono w niej informacje o lekach, z uwzględnieniem ich postaci i dawek, a także wielkości opakowań dostępnych na rynku. Poza lekami wydawanymi wyłącznie na receptę, znajdą Państwo także te stosowane w lecznictwie zamkniętym oraz niektóre preparaty dostępne bez recepty, promowane przez firmy farmaceutyczne. W krótkim opisie leku zawarto syntetycznie podane działanie leku, wskazania, przeciwwskazania do stosowania wraz z ostrzeżeniami, działania niepożądane oraz dawkowanie – tworząc podręczny przewodnik dla lekarza. Przy nazwie handlowej podano również inne potrzebne informacje o danym leku, z których szczególnie przydatną dla lekarzy są nazwy preparatów zawierających tę samą substancję czynną, o podobnym zastosowaniu. Ważną informacją są podane przy lekach ceny (orientacyjna opłata dla pacjenta). Ceny leków refundowanych zamieszczone w publikacji są zgodne z Obwieszczeniem Ministra Zdrowia wchodzącym w życie z dniem 01.09.2015.Natomiast w przypadku leków pełnopłatnych odpłatność dla pacjenta podano na podstawie informacji uzyskanych od firm farmaceutycznych lub uśrednionych cen z aptek.
  Wszystkie wymienione w Lekach po Dyplomie preparaty zestawione są w dwóch wykazach – indeksie substancji czynnych i preparatów oraz klasyfikacji anatomiczno-terapeutyczno chemicznej (ATC). Wydawnictwo dziękuje firmom farmaceutycznym za udostępnienie materiałów źródłowych na temat preparatów i współpracę, która umożliwia przekazywanie lekarzom aktualnej i wiarygodnej informacji o lekach.