Lek na 200 - Zima 2016 - Komplet - Tom 1 + 2 - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Lek na 200 - Zima 2016 - Komplet - Tom 1 + 2

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: Paweł Natora

Tytuł: Zbiór zadań testowych LEK na 200 

Autor: Paweł Natora

Rok wydania: 2015

Wydanie: VI tom 1 + 2

Stron: 388 +320

Format: 17,0 x 24,0 cm

Oprawa: miękka

ISBN: 978-83-939487-5-8-komplet

Nowe wydanie - DWU-PACK- już w sprzedaży. 

Informujemy, iż najnowsza edycja najpopularniejszego zbioru została podzielona na 2 tomy. 2 tomy znane już Państwu zawierają zadania przygotowujące do egzaminu LEK oraz ZADANIA AUTORSKIE! 

Pierwszy raz w historii naszej oficyny książka LEK na 200 wzbogacona została o PYTANIA AUTORSKIE!

Najnowsza edycja posiada kolejene - DODATKOWE - pytania autorskie.

Pytania autorskie (tak bardzo cenione przez użytkowników LDEK na 200) znalazły się w nowej edycji LEK na 200. Opracowane są na podstawie obowiązującej literatury sugerowanej przez CEM

LEK na 200 zawiera pytania ze wszystkich edycji Lekarskich Egzaminów Państwowych, pogrupowanych w 10 działów - choroby wewnętrzne, pediatria, położnictwo i ginekologia, psychiatria, medycyna rodzinna, medycyna ratunkowa i intensywna terapia, chirurgia, orzecznictwo lekarskie, bioetyka i prawo medyczne, zdrowie publiczne. Wzbogacony o zadania z Lekarsko-Dentystycznych Egzaminów Państwowych z działów orzecznictwo lekarskie, zdrowie publiczne, bioetyka i prawo medyczne, medycyna ratunkowa. Dużą zaletą tej książki jest klucz odpowiedzi do wszystkich pytań oraz zestaw wskazówek, instrukcji i porad dla zdających egzamin. Książka zawiera również treść Kodeksu Etyki Lekarskiej, którego znajomość jest wymagana. Warto pracować z tą książką aby nabyć umiejętność rozwiązywania testów i usystematyzować swoją wiedzę. Jest ona doskonałą pozycją z której warto korzystać przygotowując się do egzaminu na koniec studiów jak i w trakcie ich trwania. Jest to więc literatura polecana studentom ostatnich lat kierunku lekarskiego w czasie ich przygotowań do zaliczeń i egzaminów.

TOM I i TOM II LEK na 200 - zawiera 3759 zadań testowych - również zadania autorskie.

Zadania z Lekarsko-Dentystycznych Egzaminów Państwowych