Leczenie odżywianiem Cukrzyca typu 2 - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Leczenie odżywianiem Cukrzyca typu 2

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Vivante
 • Stara Cena: 39,90 złCena: 29,93 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 6.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Leczenie odżywianiem Cukrzyca typu 2

  Autor: Tessmer Kimberly

  Wydanie: 1

  Rok: 2020

  Format: 14.4x20.6

  Stron: 216

  ISBN: 9788365170347

  Przełomowa książka, która pomoże ci raz na zawsze pozbyć się uporczywych objawów cukrzycy typu 2
  To kompletne i wyczerpujące kompendium, które każdy diabetyk i jego bliscy powinni posiadać w swojej biblioteczce. Zawarte w nim informacje są niezbędne, by zrozumieć istotę problemu cukrzycy typu 2 i poprawić jakość życia.
  Cukrzyca typu 2 to trzecia książka z serii Leczenie Odżywianiem dietetyczki oraz specjalistki od spraw żywienia Kimberly Tessmer, która oferuje:
  – najnowsze doniesienia medyczne dotyczące choroby oraz uproszczone ich omówienie,
  – interaktywne narzędzia, które pozwalają nauczyć się kontrolować poziom cukru we krwi, by poczuć przypływ energii i wzmocnić organizm,
  – przewodnik po zakupach oraz optymalny jadłospis diabetyka z łatwymi do planowania posiłkami, które pomogą rozpocząć życie bez objawów cukrzycy.
  Książka wskazuje 10 produktów, których należy unikać, i 10 produktów, które należy włączyć do diety cukrzyka, by poczuć się lepiej. Wzbogaca także czytelnika o wiedzę dotyczącą m.in. insulinoodporności, stanu przedcukrzycowego, różnic pomiędzy cukrzycą typu 1 a cukrzycą typu 2, cukrzycy ciężarnych, badania A1C, komplikacji związanych z chorobą czy niezbędnych do wykonania badaniach i metodach leczenia.
  Publikacja będąca skuteczną pomocą w walce z cukrzycą, na którą tak długo czekałeś!
  __
  Ta książka umożliwi Ci samodzielną kontrolę nad cukrzycą – szybko, łatwo i bezpiecznie! – Cindy Guirino, lekarz medycyny