Leczenie biologiczne w dermatologii, gastroenterologii i reumatologii u dorosłych i dzieci - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Leczenie biologiczne w dermatologii, gastroenterologii i reumatologii u dorosłych i dzieci

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: Termedia

Tytuł: Leczenie biologiczne w dermatologii, gastroenterologii i reumatologii u dorosłych i dzieci

Wydanie: II  poszerzone i uaktualnione

Autor: pod redakcją Zygmunta Adamskiego, Krzysztofa Linke i Włodzimierza Samborskiego

Format: B5

Stron: 452

Oprawa: miękka

ISBN: 978-83-7988-415-5

Rok : 2015

Bardzo duże zainteresowanie nowoczesnymi terapiami z użyciem preparatów antycytokinowych w dermatologii, gastroenterologii i reumatologii sprawiło, że autorzy publikacji "Leczenie biologiczne w dermatologii, gastroenterologii i reumatologii” wydanej w 2010 r. postanowili przygotować nową, uzupełnioną wersję podręcznika. 
Tym razem zaprosili do współpracy również lekarzy pediatrów oraz radiologów zajmujących się terapią biologiczną. Podręcznik zawiera nowe informacje na temat długoletnich już obserwacji i wyników zastosowania terapii biologicznej u chorych na całym świecie, jak również obejmuje doświadczenia własne autorów. 
Publikacja została także wzbogacona o ciekawe ilustracje. W książce opisano też doświadczenia z nowymi lekami, następującymi po oryginalnych lekach biologicznych, zwanymi biosymilarami, które ze względu na niższą cenę są przedmiotem dużego zainteresowania lekarzy praktyków.