Leczenie biologiczne w dermatologii gastroenterologii i reumatologii u dorosłych i dzieci - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Leczenie biologiczne w dermatologii gastroenterologii i reumatologii u dorosłych i dzieci

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: Termedia

Tytuł: Leczenie biologiczne w dermatologii gastroenterologii i reumatologii u dorosłych i dzieci

Wydanie: 2

Rok: 2015

Format: 16.5x23.5cm

Stron: 448

ISBN: 9788379884155

Bardzo duże zainteresowanie nowoczesnymi terapiami z użyciem preparatów antycytokinowych w dermatologii, gastroenterologii i reumatologii sprawiło, że autorzy publikacji „Leczenie biologiczne w dermatologii, gastroenterologii i reumatologii", wydanej w 2010 r. postanowili przygotować nową, uzupełnioną wersję podręcznika.
Tym razem zaprosili do współpracy również lekarzy pediatrów oraz radiologów zajmujących się terapią biologiczną. Podręcznik zawiera nowe informacje na temat długoletnich już obserwacji i wyników zastosowania terapii biologicznej u chorych na całym świecie, jak również obejmuje doświadczenia własne autorów.
Publikacja została także wzbogacona o ciekawe ilustracje. W książce opisano również doświadczenia z nowymi lekami, następującymi po oryginalnych lekach biologicznych, zwanymi biosymilarami, które ze względu na niższą cenę są przedmiotem dużego zainteresowania lekarzy praktyków.